Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/06/2009

Nowości Mio na Targach Computex 2009

Podczas tegorocznych targów Computex Mio Technology przedstawiło ambitną ofertę na drugą połowę 2009 r. prezentując zupełnie nową serię urządzeń Moov V500 i V700 z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej oraz telefony Mio Explora K75 i K70 z odbiornikami GPS.

„Goście targów mieli okazję przekonać się, że Mio stawia na produkty bardziej nastawione na potrzeby konsumenta. Firma stara się odkryć, czego chcą klienci, i dostarczyć im rozwiązania, które ułatwiają utrzymywanie kontaktów z innymi ludźmi. W przyszłości Mio wykorzysta bogate doświadczenie w projektowaniu rozwiązań nawigacyjnych, aby dostarczać jeszcze bardziej wszechstronne produkty dostosowane do współczesnego stylu życia.” – powiedział Samuel Wang, prezes Mio Technology.

mio-explora-k75_front

mio-explora-k75-wins-best-choice-of-computex-2009_left_steve-chang_vice-president-of-mio-technologyTelefon Explora K75 to połączenie osobistego urządzenia nawigacyjnego i smartfonu. Explora K75 wyposażony został w ultracienką obudowę i 3,5-calowy ekran dotykowy oraz najnowsze oprogramowanie Mio Spirit.

Telefon Explora K75 został uhonorowany nagrodą Best Choice Computex 2009 za wysoką czułość odbiornika GPS oraz przełomowe oprogramowanie nawigacyjne — mobilną wersję Mio Spirit, która oferuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz szybsze wyszukiwanie punktów użyteczności publicznej (POI). Za dotknięciem jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przełączać się między trybem nawigacji a trybem smartfona, a system operacyjny Windows Mobile® 6.1 zapewnia im dostęp do dokumentów oraz szeregu opcji multimedialnych.

Osobiste urządzenia nawigacyjne Mio Moov V500 i V700 z wbudowanym tunerem TV to wyjątkowe  połączenie nawigacji z telewizją cyfrową.

moovv700-copy

Aby zaoferować optymalną jakość nawigacji i rozrywki, urządzenie Moov V500 jest wyposażone w panoramiczny ekran o przekątnej 4,7 cala, a V700 oferuje ekran 7-calowy, który z pewnością docenią miłośnicy multimedialnej rozrywki. Dzięki szerokiej gamie funkcji multimedialnych użytkownicy Mio Moov V mogą oglądać filmy, przeglądać zdjęcia i słuchać muzyki w formacie Mp3. Podwójna antena zapewnia dobrą jakość obrazu i dźwięku.

www.mio.com/pl

Przeczytaj także:   Canon X MARK I MOUSE - kalkulator, klawiatura i myszka w jednym

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Komputronik debiutuje na rynku czytników książek elektronicznych

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   FONEK – a jednak sukces

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku