16/06/2009

Nowy Styl Komunikacji – kampania HTC Touch Diamond2

„Nowy Styl Komunikacji” to hasło kampanii HTC Touch Diamond2. Na jej potrzeby uruchomiono specjalną stronę www.touchdiamond2.pl z multimedialną prezentacją telefonu HTC Touch Diamond2, galerią zdjęć oraz gadżetami do pobrania.

Ciekawostką jest dział z interaktywnymi widgetami zainspirowanymi telefonem Touch Diamond2. Odwiedzający mogą je pobrać i w niekonwencjonalny sposób wzbogacić swoją stronę internetową, blog lub swój profil w portalach społecznościowych.

touchdiamond2_website-1

Promocja serwisu odbędzie się za pomocą interaktywnych bannerów umieszczonych w popularnych portalach, internetowych magazynach lifestylowych, na stronach poświęconych nowym technologiom oraz w prasie branżowej i biznesowej.

htc_diamond2

Za planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Mediowy Zenith Optimedia. Kreacje zostały przygotowane centralnie.

htcHTC Touch Diamond2 to jeden z najbardziej zaawansowanych i perfekcyjne zaprojektowanych smartfonów na rynku. Duży, dotykowy ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości WVGA doskonale nadaje się do przeglądania internetu i odtwarzania mulimediów. Ciekawą innowacją zastosowaną w HTC Touch Diamond2 jest Centrum Zintegrowanej Komunikacji. Dzięki tej funkcji użytkownik, wybierając konkretną osobę, może wygodnie prześledzić historię swoich wszystkich kontaktów z danym rozmówcą, niezależnie od ich formy (wiadomość e-mail, rozmowa głosowa, wiadomość SMS) i odnaleźć wybrane wątki.

HTC Touch Diamond2 to także doskonałe narzędzie do mobilnej pracy każdego biznesmena – platforma Windows Mobile 6.1 Professional umożliwia korzystanie z poczty e-mail, a pakiet Mobile Office dostęp do popularnych dokumentów biurowych.

www.touchdiamond2.pl

Udostępnij ten artykuł...

CDA TV – usługa zostanie uruchomiona w te wakacje

CDA uruchomi usługę transmisji telewizji w modelu OTT. Spółka uzyskała w kwietniu tego roku wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz zawarła stosowne umowy z poszczególnymi stacjami i dostawcami. Nowa usługa o nazwie „CDA TV” wraz z planami taryfowymi zostanie zaprezentowana i uruchomiona jeszcze w te wakacje. CDA TV, jak CDA Premium Spółka CDA S.A. – […]

Udostępnij ten artykuł...

Ulubione Social Media Polaków w 2021 roku

Jakie się ulubione Social Media Polaków? Ze wszystkich portali społecznościowych rodacy najbardziej lubią Facebooka, jak wynika z analizy firmy SentiOne. Szukają na nim wsparcia, promują zbiórki charytatywne. Drugim najpopularniejszym portalem jest Twitter. Tutaj większość dyskusji ma charakter narodowy, a słowo „polski” jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Na Instagramie rozmawiamy głównie o pięknie i ciałopozytywności, a […]

Udostępnij ten artykuł...

5G w Plusie: kolejny milion w zasięgu najszybszej sieci

Kolejny milion mieszkańców Polski został objęty zasięgiem największej i najszybszej sieci 5G w Polsce. Tym samym z 5G w Plusie może obecnie korzystać już co trzeci Polak. Superszybki internet 5G oferowany jest ponad 13 milionom osób z niemal 400 miejscowości ze wszystkich 16 województw. Plus nie zwalnia tempa rozwoju sieci 5G. W ciągu zaledwie dwóch […]

Udostępnij ten artykuł...