Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/06/2009

Nowy Styl Komunikacji – kampania HTC Touch Diamond2

„Nowy Styl Komunikacji” to hasło kampanii HTC Touch Diamond2. Na jej potrzeby uruchomiono specjalną stronę www.touchdiamond2.pl z multimedialną prezentacją telefonu HTC Touch Diamond2, galerią zdjęć oraz gadżetami do pobrania.

Ciekawostką jest dział z interaktywnymi widgetami zainspirowanymi telefonem Touch Diamond2. Odwiedzający mogą je pobrać i w niekonwencjonalny sposób wzbogacić swoją stronę internetową, blog lub swój profil w portalach społecznościowych.

touchdiamond2_website-1

Promocja serwisu odbędzie się za pomocą interaktywnych bannerów umieszczonych w popularnych portalach, internetowych magazynach lifestylowych, na stronach poświęconych nowym technologiom oraz w prasie branżowej i biznesowej.

htc_diamond2

Za planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Mediowy Zenith Optimedia. Kreacje zostały przygotowane centralnie.

htcHTC Touch Diamond2 to jeden z najbardziej zaawansowanych i perfekcyjne zaprojektowanych smartfonów na rynku. Duży, dotykowy ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości WVGA doskonale nadaje się do przeglądania internetu i odtwarzania mulimediów. Ciekawą innowacją zastosowaną w HTC Touch Diamond2 jest Centrum Zintegrowanej Komunikacji. Dzięki tej funkcji użytkownik, wybierając konkretną osobę, może wygodnie prześledzić historię swoich wszystkich kontaktów z danym rozmówcą, niezależnie od ich formy (wiadomość e-mail, rozmowa głosowa, wiadomość SMS) i odnaleźć wybrane wątki.

HTC Touch Diamond2 to także doskonałe narzędzie do mobilnej pracy każdego biznesmena – platforma Windows Mobile 6.1 Professional umożliwia korzystanie z poczty e-mail, a pakiet Mobile Office dostęp do popularnych dokumentów biurowych.

www.touchdiamond2.pl

Przeczytaj także:   HTC HERO zwycięża w dwóch kategoriach T3 Gadget Awards 2009

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Cyfrowy Polsat i Plus – wzajemna sprzedaż usług i wspólne promocje

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nowa nawigacja Goclever

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku