Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/06/2009

Obróć, przechyl, skręć, podskocz – graj z Sony Ericsson Yari

Sony Ericsson wprowadził model Yari  – doskonały, jeśli lubisz gry albo korzystanie z zasobów multimedialnych. Nie trzeba nic trzymać, ani niczym obracać, a jedynie ruszać się – technologia gry przy pomocy gestów zapewnia użytkownikom jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Oferując różnorodność gier do wyboru, telefon Yari zapewni Ci rozrywkę, niezależnie od miejsca gdzie jesteś – zarówno wtedy, gdy zechcesz popracować nad kondycją swojego ciała, jak i wtedy, gdy zapragniesz zdobyć jak najwięcej punktów w tenisie czy w boksie.

yari2
Mając telefon Yari zawsze znajdziesz jakąś nową grę, w którą można zagrać. Oprócz gier gestowych, posiada on także różnorodność zainstalowanych gier standardowych oraz gier typu “motion games”, w tym niecierpliwie oczekiwaną yarigrę FIFA 10, zainstalowaną wyłącznie w modelu Yari. Telefon Yari wprowadza wachlarz gier, który pozwala na dostęp z własnego pulpitu do wszystkich Twoich gier oraz na przeglądanie oferty gier do wczytania z areny PlayNow. Będziesz mógł przeglądać zawartość według kategorii i wybrać, na przykład, „darmowe przeglądanie” albo “zawartość ekskluzywną” – a zatem, niezależnie od tego jakie masz upodobania, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie.

„Model Yari to pierwszy w branży telefon komórkowy z grami gestowymi poza rynkiem japońskim”, powiedziała Catherine Cherry, Market Business Manager w Sony Ericsson. „Nadszedł czas na taki rodzaj ruchu, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś w swoim telefonie komórkowym! Grając w gry gestowe będziesz musiał poruszać ciałem, zamiast naciskania przycisków w telefonie, co nie tylko zapewni Ci dobrą zabawę, ale także pomoże Ci zachować sprawność fizyczną. A kiedy znudzi Ci się granie, zobaczysz, że telefon posiada jeszcze całe mnóstwo innych multimedialnych funkcji, które sprawią Ci radość. Zrób przyjaciołom zdjęcie aparatem fotograficznym o rozdzielczości pięciu megapikseli lub odpręż się przy ulubionych utworach płynących z najnowocześniejszego odtwarzacza muzycznego.”

Przeczytaj także:   Konsola Xbox One już w Polsce

yari4Yari – Obróć się, przechyl, skręć, podskocz – nadeszło granie w gry gestowe!

•    Granie poprzez gest i ruch, aby doświadczyć akcji, która rozgrywa się na ekranie i poza nim;
•    Przyciski A/B – klawisze skrótu do gier;
•    Wachlarz gier zapewnia bezpośredni dostęp do gier z Twojego pulpitu;
•    Najnowocześniejszy odtwarzacz muzyczny i słuchawki stereo – zapewnią przyjemne słuchanie;
•    Wywoływanie muzyki – jedno naciśnięcie przycisku, aby dzielić się ulubionymi utworami podczas rozmowy;
•    Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5.0 MPix – łatwe przesyłanie zdjęć do Twojego albumu w Internecie;
•    Przesyłanie lokalizacji za pomocą sms’a;

Aby wzbogacić doświadczenie użytkownika podczas grania w gry, model Yari został wyposażony w podstawkę EC500. yari3Małych rozmiarów, przenośna podstawka do telefonu jest wyposażona w breloczek, który ułatwi noszenie jej przy sobie. Zapewni ona, że nigdy nie stracisz okazji, aby grać ile dusza zapragnie. Jeśli chcesz słuchać muzyki głośniej, gdy jesteś w ruchu, użyj bezprzewodowego głośnika – jest on tak mały, że mieści się w dłoni i tak lekki, że można zabierać go ze sobą zawsze i wszędzie.

Telefon Yari posiada następującą charakterystykę GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSDPA 900/2100. Model Yari będzie dostępny na wybranych rynkach od początków 4 kwartału, w kolorach: Achromatic Black i Cranberry White.


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Casio – klasycznie z rzymskimi cyframi

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Garmin Camper 760LMT-D – nawigacja dla podróżujących camperami

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku