Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/06/2009

Polycom HDX 6000 – nowe rozwiązanie telepresence

Firma Polycom wprowadza na rynek nowy, bazowy system telepresence o nazwie Polycom HDX 6000™, przeznaczony dla sal konferencyjnych, który będzie oferowany w cenie od 4,999 EURO. Rozwiązanie Polycom HDX 6000 działa w technologii Polycom UltimateHD™ zapewnia obraz i dźwięk w jakości HD, jak również posiada funkcje umożliwiające współdzielenie treści, które pozwalają na efektywną współpracę „twarzą w twarz” pomiędzy geograficznie rozproszonymi grupami.
hdx6000_3
Rozwiązanie Polycom HDX 6000 obsługuje jakość emisyjną 720p HD (1280 x 720) przy prędkości 30 klatek na sekundę (fps) począwszy od 832 Kbps, jak również obraz w jakości DVD (704 × 576) przy prędkości 30 klatek na sekundę począwszy od 256 Kbps. Doświadczenie jest również wzbogacone dzięki jakości dźwięku HD stereo, co umożliwia prowadzenie naturalnych dwustronnych rozmów (Polycom 22 kHz HD Voice in StereoSurround™), jak również współdzielenie materiałów w jakości HD, w tym filmów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, obrazów lub elementów fizycznych takich jak kody kreskowe, koperty oraz produkty za pomocą różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych (komputer, odtwarzacz DVD, kamera dokumentacyjna, etc.).

hdx6000_2smRozwiązanie Polycom HDX 6000 oparte jest na powszechnie stosowanych standardach w dziedzinie wideokonferencji i może płynnie współpracować z ponad milionem opartych na standardach terminali wideokonferencyjnych, które są obecnie w użyciu. System typu plug-and-play (podłącz i używaj) jest prosty w instalacji i użytkowaniu. Ponadto wykorzystuje technologię opracowaną przez firmę Polycom o nazwie Lost Packet Recovery™ (LPR™), która pozwala na optymalizację jakości wideo w sieciach IP oraz zapewnia wysoką jakość nawet w sieciach podatnych na utraty pakietów IP i przeciążenia.

Opcjonalnie, firma Polycom oferuje również usługi instalacyjne, które mogą być wykonywane zdalnie oraz na miejscu u użytkownika.

Przeczytaj także:   „Stażowe”, czyli stali klienci Simplusa mają lepiej

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Odtwarzacz DVD Yarvik – przenośny towarzysz podróży

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   HiFiMAN EF-100 – wzmacniacz na cyfrowe czasy

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku