Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/06/2009

Przenośne kino domowe do iPoda i iPhone

Zdjęcia, filmy i prezentacje z iPoda i iPhone, oglądane bezpośrednio na ścianie – takie możliwości daje miniaturowy projektor Pico PK 101 firmy Optoma. Urządzenie jest dostępne w ofercie firmy iSource S.A., wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce. 

Optoma Pico PK101 to niewielki i ultralekki projektor z nowej kategorii projektorów kieszonkowych, który w połączeniu z iPodem i iPhonem zmienia się w mobilne kino domowe, idealne na wakacje.

pico

Urządzenie wraz z bateriami waży zaledwie 115 gramów i bez problemu mieści się w kieszeni jeansów. Mimo pico2niewielkich rozmiarów w Pico drzemią spore możliwości. Ten miniaturowy projektor potrafi wyświetlić obraz wielkości nawet 1,5 metra. Wykorzystuje on również technologię DLP®, znaną z najbardziej zaawansowanych projektorów.   Producent zadbał również o, niezwykle ważną w przypadku urządzeń przenośnych, wytrzymałą i w pełni ładowalną baterię. – Wysoką wydajność baterii zapewnia także wykorzystanie lampy LED, która znana jest z małego poboru energii – dodaje Paweł Martyniuk. Żywotność lampy LED szacowana jest na 20 000 godzin. – Taka żywotność jest kilkukrotnie wyższa niż w standardowych projektorach i oznacza, że Pico może zapewniać nam przynamniej 3 godziny rozrywki dziennie przez najbliższe 18 lat – przekonuje Paweł Martyniuk.

pico3

Sugerowana cena detaliczna Optoma Pico PK 101 to 1760 zł brutto. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją w systemie door-to-door.

Przeczytaj także:   Samsung wprowadza pamięć masową flash o pojemności 128 GB do smartfonów

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku