Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/06/2009

Sony Ericsson Naite – żyj ekologicznie

Upraszczaj swoje życie z Naite. Bezpośredni dostęp do ulubionych stron, szybki Internet, książka telefoniczna, aparat fotograficzny oraz przesyłanie wiadomości – ekologiczny Sony Ericsson Naite.

Z  telefonem Sony Ericsson Naite będziesz mógł kierować swoim życiem i dokonywać ekologicznych wyborów. Mając szybki dostęp do przydatnych narzędzi o wiele łatwiej pokierujesz sprawami, a do tego twój telefon wyróżniać się będzie stylem i wyposażony będzie w “zielone” innowacje.

naitnaite2

Jedno naciśnięcie przycisku wystarczy by mieć dostęp do wiadomości, kalendarza, Internetu, kontaktów oraz wszelkich funkcji, których najczęściej używasz. Chcesz kupić kwiaty, przełożyć termin spotkania czy wysłać mejla do przyjaciela – wystarczy jedno kliknięcie. Szybkie przeglądanie stron w Internecie i dostęp do wyszukiwarki Google oznacza, że możesz być online wszędzie, a wideo rozmowa pozwoli Ci pogadać „twarzą w twarz” z przyjaciółmi.

naite

Naite to jeden z pierwszych, pionierskich telefonów GreenHeart™, które mają być wprowadzone przez Sony Ericsson. naite1Zawiera on elektroniczny podręcznik zastępujący standardową wersję papierową. Pozwala to zaoszczędzić ponad 90% papieru i umożliwia użytkownikowi wygodny dostęp do przewodnika o produkcie, gdziekolwiek się znajduje. Elektroniczny podręcznik zmniejsza też wpływ na środowisko związany z transportem gotowego telefonu, dzięki zredukowaniu opakowania. Naite, wyprodukowany w min. 50% z odzyskanego plastiku, posiada także ładowarkę o niskim poborze mocy. Zostanie ona wprowadzona na rynek jako pierwsza ładowarka z tej kategorii. Dzięki tym innowacjom, całościowy ślad dwutlenku węgla, jaki pozostawi po sobie naite3telefon Naite zostanie zredukowany o 15% .

„Naite to telefon, który nie tylko pomoże Ci organizować życie i pracę, ale pozwoli  też na dokonanie ekonomicznego wyboru, na przykład wybierając ładowarkę o niskim poborze mocy zredukujesz jej wpływ na środowisko”, powiedział Quentin Cordier, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Przejście na ‘zielone myślenie’ nie powinno oznaczać ograniczenia funkcji lub obniżenia jakości czy stylu. Stworzyliśmy zatem telefon, który jest wypełniony po brzegi imponującymi funkcjami, takimi jak szybkie przesyłanie 3G oraz „Active desktop”, a które to funkcje pomogą odbiorcom w zarządzaniu ich zajętym życiem.”

Przeczytaj także:   Premiera Mio Moov S600

Naite zawiera także aplikację WalkMate™ pozwalającą rzeczywiście doświadczyć co to znaczy być przyjaznym dla środowiska. Gdy porównamy kroki potrzebne do przebycia dystansu pieszo z jazdą samochodem, Walk Mate™ pokaże ile CO2 można zaoszczędzić, abyś mógł dokonać bardziej „zielonego” wyboru.

Naite posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS HSDPA 850/1900/2100. Naite będzie dostępny na wybranych rynkach od 3 kwartału, w kolorach: Vapour Silver lub Ginger Red.


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   2000 telefonów HTC Touch HD od FMC Managment

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nowe ceny dla dysków oraz urządzeń NAS

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku