Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/06/2009

Sprawdź jak działa Logic Studio – bezpłatne warsztaty

Firma iSource  wraz z partnerami, salonami Cortland, iSpot oraz USE, przygotowała dla twórców muzyki bezpłatne warsztaty z obsługi oprogramowania Logic. Cykl warsztatów startuje już 8 czerwca we Wrocławiu, a ostatnie spotkanie zaplanowano na 21 czerwca w Warszawie. Wszystkie będą prowadzone przez certyfikowanych trenerów Apple.

Jak przekonuje Paweł Małecki, Software Product Manager w iSource S.A., Logic Tour to doskonała okazja, żeby zapoznać się możliwościami platformy Apple.

warsztaty– Program warsztatów zaplanowany został w taki sposób, aby zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w łączeniu dźwięków, jak i już bardziej zaawansowani twórcy muzyki znaleźli w nim interesujące dla siebie treści – mówi Paweł Małecki. – Uczestnicy będą mogli nie tylko usłyszeć o możliwościach, jakie daje Logic, ale także sprawdzić je w praktyce – dodaje.

Dla uczestników warsztatów organizatorzy przewidzieli  atrakcyjne rabaty na zakup oprogramowania Apple. Logic Tour zagości w 5 polskich miastach – Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.
Szczegółowy harmonogram warsztatów:
Wrocław (Cortland)
8 czerwca, godz. 10:00-15.00
Klubokawiarnia Mleczarnia, ul. Pawła Włodkowica 5
Rejestracja na stronie http://cortland.pl/LOGIC/logicstudio.html
Katowice (Cortland)
9 czerwca, godz. 10:00-15.00
Hotel QUBUS, ul. Uniwersytecka 13, sala Turkusowa I
Rejestracja na stronie http://cortland.pl/LOGIC/logicstudio.html
Warszawa (Cortland)
10 czerwca, godz. 10:00-14:30
Salon Cortland, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A
Rejestracja na stronie http://cortland.pl/LOGIC/logicstudio.html
Poznań (Cortland)
15 czerwca, godz. 10:00-15:00
Klub Bunuba Cafe ul. Szewska 20a
Rejestracja na stronie http://cortland.pl/LOGIC/logicstudio.html
Gdańsk (USE Gdańsk)
20 czerwca, godz. 11.00-15.00
Sala konferencyjna “B”  CH Manhattan,  al. Grunwaldzka 82, 3 piętro
Rejestracja na stronie http://www.use.com.pl/logic/
Warszawa (iSpot Arkadia)
21 czerwca, godz. 12.00-16.00
Salon iSpot Arkadia, al. Jana Pawła II 82
Rejestracja na stronie www.ispot.com.pl/warsztaty/

Przeczytaj także:   GIGABYTE Aivia K8100 – perfekcyjna klawiatura dla graczy

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Nettop NTT […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Podkładka chłodząca do notebooków

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nettop NTT Home W 700P podkręca wrażenia wizualne

Techcity na Facebooku