30/06/2009

System kina domowego SC-BTX70 firmy Panasonic

Panasonic zaprezentował zestaw kina domowego z przeznaczeniem do małych pomieszczeń, dzięki któremu widz ma wrażenie, że znajduje się w samym centrum wydarzeń oglądanych na ekranie telewizora. Zgrabny zestaw SC-BTX70 wyposażony został w odtwarzacz Blu-ray, system głośników 2.1 oraz najnowocześniejszą technologię Virtual Surround, dzięki której możemy liczyć na znakomitą jakość dźwięku przestrzennego.

SC-BTX70 to 2.1-kanałowy zestaw kinowy, w którym odtwarzacz został zamknięty w smukłej, lśniącej obudowie w formie pionowego panelu. Specyficzny design głównej jednostki systemu i dwa kompaktowe głośniki przednie idealnie dopasują się do płaskiego telewizora plazmowego czy LCD.
p_btx70_h081212
Dzięki unikalnej konstrukcji głośników, zestaw doskonale oddaje dźwięk surround i stanowi optymalne rozwiązanie audio-video dla nowoczesnych pomieszczeń o otwartej przestrzeni i minimalistycznej stylistyce. Pomimo małych rozmiarów, system technologii Virtual Surround pozwala na odtwarzanie dźwięku w formacie 7.1, co powinno ucieszyć miłośników kina akcji.

Jednostka główna SC-BTX70 daje możliwość odtwarzania muzyki czy filmów z dwóch źródeł. Po przesunięciu frontowego panelu odtwarzacza w lewą stronę otrzymujemy dostęp do znajdującego się tam napędu Blu-Ray, natomiast z drugiej strony, do stacji dokującej dla iPod’a. Użytkownicy mogą zatem oprócz wysokiej jakości filmów z płyt BR odtwarzać na zestawie muzykę, filmy czy zdjęcia zapisane na iPodzie.

SC-BTX70 został wyposażony w szereg rozwiązań opracowanych przez firmę Panasonic, które poprawiają jakość odtwarzanego obrazu czy dźwięku, m.in. procesor PHL Plus (PHL Reference Chroma Procesor) oraz, nagradzaną ostatnio przez stowarzyszenie EISA, technologię High Precision 4:4:4 odpowiedzialną za sprowadzenie obrazu do jakości porównywalnej z kinową.
btx70_bd_b_h090420
SC-BTX70 został wyposażony w funkcje sieciowe. Zgodnie z najnowszymi trendami, system pozwala na komunikację z globalną siecią dzięki technologii Viera Cast, która umożliwia dostęp do serwisu YouTube czy internetowej przeglądarki zdjęć na Google Picasa. Połączenie zestawu z Internetem daje również dodatkowe możliwości w przypadku odtwarzania płyt Blu-ray z opcją BD Live. Połączenie zestawu z siecią w przypadku tego typu nośników pozwala na pobieranie dodatkowych treści z Internetu, np. scen nie ujętych w filmie czy komentarzy reżyserskich lub udział w grach interaktywnych.

Przeczytaj także:   Packard Bell EasyNote NX - idealne wymiary

SC-BTX70 to zestaw, który pomoże zintegrować wszystkie domowe multimedia. Wbudowany w odtwarzacz slot na karty SD/SDHC i gniazdo USB pozwolą pokazać na ekranie telewizora autorskie zdjęcia i filmy domowników wykonane aparatem cyfrowym czy kamerą.

SC-BTX70 został skonstruowany z myślą o Eco Ideas. Jednostka UniPhier® LSI przetwarza wszystkie sygnały audio-video na jednym chipie, co pozwoliło na obniżenie zużycia energii i zmniejszyło liczbę użytych komponentów.

System kina domowego SC-BTX70 dostępny będzie w sprzedaży od lipca w sugerowanej cenie 3.549 PLN.

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]