02/06/2009

Uwolnij dźwięk i wizję dzięki Sony Ericsson Aino

Model Aino sprawi, że będziesz na czasie z najnowszymi filmami wideo i muzyką. Dzięki funkcji Media Go szybko i łatwo przeniesiesz z komputera bezpośrednio na Twój telefon Aino przez Wi-Fi muzykę, zdjęcia, filmy wideo oraz podkasty. Odtworzenie ich i uporządkowanie nie sprawi ci żadnego problemu.  Bez kabli, bez wyszukiwania – najnowsza rozrywka dostępna w Twoim telefonie.

Sony Ericsson przedstawił telefon Aino z dotykowym paneem połączonym z  dotykowym wyświetlaczem multimediów UI. Intuicyjna przeglądarka multimedialna ma zapewnić łatwe przeglądanie zasobów, a dostęp do nich to tylko jedno dotknięcie.

aino7Aino – wyzwolony dźwięk i wizja:
•    Wszystko to, co najlepsze z obu światów: klasyczna klawiatura i dotykowy panel UI w trybie multimediów;
•    Funkcje: Media Home i Media Go – łatwo zabierzesz ze sobą swoje zasoby multimedialne;
•    Remote Play z PLAYSTATION3 – korzystaj z zasobów multimedialnych własnej konsoli PLAYSTATION3 na swoim telefonie komórkowym;
•    trzycalowy wyświetlacz „16 milionów kolorów” – surfuj w sieci na szerokim ekranie;
•    Doświadczenie Clear Audio – słuchaj muzyki w najwyższej jakości;
•    W komplecie specjalnie zaprojektowany, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo – EC100 oraz dok ładujący MH100.

Będziesz mógł obsługiwać własną konsolę gier wideo PLAYSTATION3 i korzystać z jej zawartości multimedialnej na swoim telefonie Aino, gdziekolwiek się znajdziesz, dzięki funkcji Remote Play dla PLAYSTATION®3. Funkcja Remote Play, pierwotnie opracowana dla PSP, pozwala użytkownikowi kontrolować i mieć dostęp do treści multimedialnych PLAYSTATION®3 z telefonu. Dostęp ten możliwy jest przez lokalną sieć między PLAYSTATION3 a Aino w twoim domu lub przez Internet z jakiegokolwiek miejsca na świecie.  Miłośnicy telewizji i użytkownicy Aino we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii będą mogli korzystać też z usługi Play TV™ dla PLAYSTATION®3 przez telefon Aino.

ainoaino3aino2

Wraz z telefonem Aino swoją premierę ma funkcja Media Home. To aplikacja, która ściąga treści multimedialne z aino1Media Go na twój komputer i przez WiFi przesyła je automatycznie na twój telefon. Jedyne co musisz zrobić, to włożyć swój telefon Aino do doku ładowarki, a rozpocznie się synchronizacja danych z komputerem i automatycznie pobierane zostaną najnowsze treści multimedialne. Zawsze będziesz na czasie z najnowszą zawartością w twoim telefonie.

„Sony Ericsson pozycjonuje siebie jako Markę Komunikacji z Rozrywką, a model Aino podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie na rynek najnowszej technologii komunikacyjnej w formie przyjemnej i innowacyjnej, która sprawi wiele radości użytkownikom”, mówi Alexandre Cardon, Market Business Manager w Sony Ericsson. „Media Home oraz Remote Play dla PLAYSTATION®3 są milowymi krokami w poszerzeniu doświadczenia rozrywki jakim może cieszyć się użytkownik telefonu marki Sony Ericsson i są zapowiedzią tych możliwości jakie kreuje nasza wizja przyszłości.”

Do  telefonu Aino dodane są bezprzewodowe słuchawki stereo EC100 oraz podstawka na biurko z ładowarką MH100. Telefon ten oferuje wachlarz funkcji, które wzbogacają doświadczenie rozrywki dostępne w telefonie, m.in.: aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli, funkcje Photo Flash i Clear Audio.

Model Aino posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSPA 850/1900/2100. Aino dostępny będzie na wybranych rynkach od początku 4 kwartału 2009 w kolorach: Obsidian Black i Luminous White.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...