Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/06/2009

Uwolnij dźwięk i wizję dzięki Sony Ericsson Aino

Model Aino sprawi, że będziesz na czasie z najnowszymi filmami wideo i muzyką. Dzięki funkcji Media Go szybko i łatwo przeniesiesz z komputera bezpośrednio na Twój telefon Aino przez Wi-Fi muzykę, zdjęcia, filmy wideo oraz podkasty. Odtworzenie ich i uporządkowanie nie sprawi ci żadnego problemu.  Bez kabli, bez wyszukiwania – najnowsza rozrywka dostępna w Twoim telefonie.

Sony Ericsson przedstawił telefon Aino z dotykowym paneem połączonym z  dotykowym wyświetlaczem multimediów UI. Intuicyjna przeglądarka multimedialna ma zapewnić łatwe przeglądanie zasobów, a dostęp do nich to tylko jedno dotknięcie.

aino7Aino – wyzwolony dźwięk i wizja:
•    Wszystko to, co najlepsze z obu światów: klasyczna klawiatura i dotykowy panel UI w trybie multimediów;
•    Funkcje: Media Home i Media Go – łatwo zabierzesz ze sobą swoje zasoby multimedialne;
•    Remote Play z PLAYSTATION3 – korzystaj z zasobów multimedialnych własnej konsoli PLAYSTATION3 na swoim telefonie komórkowym;
•    trzycalowy wyświetlacz „16 milionów kolorów” – surfuj w sieci na szerokim ekranie;
•    Doświadczenie Clear Audio – słuchaj muzyki w najwyższej jakości;
•    W komplecie specjalnie zaprojektowany, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo – EC100 oraz dok ładujący MH100.

Będziesz mógł obsługiwać własną konsolę gier wideo PLAYSTATION3 i korzystać z jej zawartości multimedialnej na swoim telefonie Aino, gdziekolwiek się znajdziesz, dzięki funkcji Remote Play dla PLAYSTATION®3. Funkcja Remote Play, pierwotnie opracowana dla PSP, pozwala użytkownikowi kontrolować i mieć dostęp do treści multimedialnych PLAYSTATION®3 z telefonu. Dostęp ten możliwy jest przez lokalną sieć między PLAYSTATION3 a Aino w twoim domu lub przez Internet z jakiegokolwiek miejsca na świecie.  Miłośnicy telewizji i użytkownicy Aino we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii będą mogli korzystać też z usługi Play TV™ dla PLAYSTATION®3 przez telefon Aino.

ainoaino3aino2

Wraz z telefonem Aino swoją premierę ma funkcja Media Home. To aplikacja, która ściąga treści multimedialne z aino1Media Go na twój komputer i przez WiFi przesyła je automatycznie na twój telefon. Jedyne co musisz zrobić, to włożyć swój telefon Aino do doku ładowarki, a rozpocznie się synchronizacja danych z komputerem i automatycznie pobierane zostaną najnowsze treści multimedialne. Zawsze będziesz na czasie z najnowszą zawartością w twoim telefonie.

Przeczytaj także:   Sportowa elegancja od marki Atlantic

„Sony Ericsson pozycjonuje siebie jako Markę Komunikacji z Rozrywką, a model Aino podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie na rynek najnowszej technologii komunikacyjnej w formie przyjemnej i innowacyjnej, która sprawi wiele radości użytkownikom”, mówi Alexandre Cardon, Market Business Manager w Sony Ericsson. “Media Home oraz Remote Play dla PLAYSTATION®3 są milowymi krokami w poszerzeniu doświadczenia rozrywki jakim może cieszyć się użytkownik telefonu marki Sony Ericsson i są zapowiedzią tych możliwości jakie kreuje nasza wizja przyszłości.”

Do  telefonu Aino dodane są bezprzewodowe słuchawki stereo EC100 oraz podstawka na biurko z ładowarką MH100. Telefon ten oferuje wachlarz funkcji, które wzbogacają doświadczenie rozrywki dostępne w telefonie, m.in.: aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli, funkcje Photo Flash i Clear Audio.

Model Aino posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSPA 850/1900/2100. Aino dostępny będzie na wybranych rynkach od początku 4 kwartału 2009 w kolorach: Obsidian Black i Luminous White.


Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku