02/06/2009

Uwolnij dźwięk i wizję dzięki Sony Ericsson Aino

Model Aino sprawi, że będziesz na czasie z najnowszymi filmami wideo i muzyką. Dzięki funkcji Media Go szybko i łatwo przeniesiesz z komputera bezpośrednio na Twój telefon Aino przez Wi-Fi muzykę, zdjęcia, filmy wideo oraz podkasty. Odtworzenie ich i uporządkowanie nie sprawi ci żadnego problemu.  Bez kabli, bez wyszukiwania – najnowsza rozrywka dostępna w Twoim telefonie.

Sony Ericsson przedstawił telefon Aino z dotykowym paneem połączonym z  dotykowym wyświetlaczem multimediów UI. Intuicyjna przeglądarka multimedialna ma zapewnić łatwe przeglądanie zasobów, a dostęp do nich to tylko jedno dotknięcie.

aino7Aino – wyzwolony dźwięk i wizja:
•    Wszystko to, co najlepsze z obu światów: klasyczna klawiatura i dotykowy panel UI w trybie multimediów;
•    Funkcje: Media Home i Media Go – łatwo zabierzesz ze sobą swoje zasoby multimedialne;
•    Remote Play z PLAYSTATION3 – korzystaj z zasobów multimedialnych własnej konsoli PLAYSTATION3 na swoim telefonie komórkowym;
•    trzycalowy wyświetlacz „16 milionów kolorów” – surfuj w sieci na szerokim ekranie;
•    Doświadczenie Clear Audio – słuchaj muzyki w najwyższej jakości;
•    W komplecie specjalnie zaprojektowany, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo – EC100 oraz dok ładujący MH100.

Będziesz mógł obsługiwać własną konsolę gier wideo PLAYSTATION3 i korzystać z jej zawartości multimedialnej na swoim telefonie Aino, gdziekolwiek się znajdziesz, dzięki funkcji Remote Play dla PLAYSTATION®3. Funkcja Remote Play, pierwotnie opracowana dla PSP, pozwala użytkownikowi kontrolować i mieć dostęp do treści multimedialnych PLAYSTATION®3 z telefonu. Dostęp ten możliwy jest przez lokalną sieć między PLAYSTATION3 a Aino w twoim domu lub przez Internet z jakiegokolwiek miejsca na świecie.  Miłośnicy telewizji i użytkownicy Aino we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii będą mogli korzystać też z usługi Play TV™ dla PLAYSTATION®3 przez telefon Aino.

ainoaino3aino2

Wraz z telefonem Aino swoją premierę ma funkcja Media Home. To aplikacja, która ściąga treści multimedialne z aino1Media Go na twój komputer i przez WiFi przesyła je automatycznie na twój telefon. Jedyne co musisz zrobić, to włożyć swój telefon Aino do doku ładowarki, a rozpocznie się synchronizacja danych z komputerem i automatycznie pobierane zostaną najnowsze treści multimedialne. Zawsze będziesz na czasie z najnowszą zawartością w twoim telefonie.

Przeczytaj także:   CEOL marki Denon - wolność brzmienia

„Sony Ericsson pozycjonuje siebie jako Markę Komunikacji z Rozrywką, a model Aino podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie na rynek najnowszej technologii komunikacyjnej w formie przyjemnej i innowacyjnej, która sprawi wiele radości użytkownikom”, mówi Alexandre Cardon, Market Business Manager w Sony Ericsson. “Media Home oraz Remote Play dla PLAYSTATION®3 są milowymi krokami w poszerzeniu doświadczenia rozrywki jakim może cieszyć się użytkownik telefonu marki Sony Ericsson i są zapowiedzią tych możliwości jakie kreuje nasza wizja przyszłości.”

Do  telefonu Aino dodane są bezprzewodowe słuchawki stereo EC100 oraz podstawka na biurko z ładowarką MH100. Telefon ten oferuje wachlarz funkcji, które wzbogacają doświadczenie rozrywki dostępne w telefonie, m.in.: aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli, funkcje Photo Flash i Clear Audio.

Model Aino posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 oraz UMTS/HSPA 850/1900/2100. Aino dostępny będzie na wybranych rynkach od początku 4 kwartału 2009 w kolorach: Obsidian Black i Luminous White.

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]