18/06/2009

VIP Mobile – Mobilny Bank w Twojej kieszeni

W XXI wieku posiadanie konta bankowego jest tak oczywiste jak posiadanie portfela. Bardzo ważny jest zatem stały, szybki i bezpieczny dostęp do własnych środków finansowych niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.  Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Klientów, Raiffeisen Bank Polska  stworzył serwis bankowości mobilnej VIP Mobile.Teraz, dzięki promocji przygotowanej przez Vobis i Raiffeisen Bank Polska S.A. we współpracy z firmą Nokia, dostęp do VIP Mobile jest bardzo łatwy. Ponadto Vobis przygotował specjalną ofertę cenową na zakup telefonów komórkowych, w których możliwe jest korzystanie z tej aplikacji.

Powszechnym sposobem korzystania ze swojego konta bankowego i zarządzanie jego zasobami są operacje dokonywane za pośrednictwem Internetu. Jednak nie zawsze możliwy jest szybki dostęp do swojego komputera, a logowanie się na konto bankowe z przypadkowego sprzętu wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Pomysł, aby możliwy był dostęp do konta bankowego w każdej chwili i każdych warunkach wydawał się nierealny – aż do teraz.

nokiae66

Dzięki aplikacji VIP Mobile, Klienci Raiffeisen Bank Polska S.A. mają dostęp do rachunku bankowego w każdej chwili i nokiae75w każdym momencie – za pośrednictwem telefonu komórkowego. Aplikacja jest przeznaczona dla urządzeń wyposażonych w system operacyjny Symbian lub Windows Mobile. Doskonale sprawdza się na modelach biznesowych telefonów Nokia, opartych na systemie SYMBIAN np.: E75, E71, E51 oraz E66. Serwis VIP Mobile daje pełny dostęp do funkcji i usług: lokat, kredytów i rachunków. Aplikacja cieszy się niezwykle przystępnym, intuicyjnym interfejsem, przez co obsługa jest niezwykle prosta.

Ponadto program zsynchronizowany jest z książką adresową, skrzynką wiadomości i kalendarzem, dzięki czemu dane do przelewu możemy pobierać z naszej elektronicznej bazy adresowej. Bank nie pobiera opłat za korzystanie z aplikacji. Nie można również zarzucić VIP Mobile niedbałości w kwestii bezpieczeństwa – wręcz przeciwnie. Dostęp jest chroniony hasłem, wybrane transakcje są dodatkowo autoryzowane, aplikacja podpisana jest certyfikatem producenta, a każde połączenie z Internetem – szyfrowane.

Przeczytaj także:   Nawigacja Lark FreeBird 50.1

Ponadto sieć salonów Vobis przygotowała specjalną promocję dla Klientów Raiffeisen Bank Polska S.A. obejmującą telefony biznesowe Nokia: przy zakupie jednego z czterech modeli telefonów objętych promocją (E75, E71, E51 oraz E66) za pomocą karty kredytowej lub debetowej Raiffeisen Bank Polska S.A. zapłacimy 10% mniej. W telefonie zostanie również bezpłatnie zainstalowana aplikacja VIP Mobile.

nokiae71

Promocja trwa w sieci salonów Vobis oraz w sklepie Vobis.pl do 31 lipca br.

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]