Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/06/2009

Wakacje bez abonamentu w PLAY

Już 17 czerwca br. startuje nowa oferta promocyjna PLAY.  3 miesiące to okres, w czasie którego klienci Play w ofercie One PLAY i Play dla Firm  nie będą musieli martwić się o rachunki za abonament.

Promocja „3 Miesiące bez abonamentu” jest dedykowana wszystkim abonentom sieci Play korzystających z taryfy One Play na wszystkich poziomach abonamentu. Aby skorzystać z promocji, klient który podpisze umowę na 24 miesiące lub 36 miesięcy w ramach Play Online otrzyma dwa rabaty: 100% na abonament na pierwsze trzy pełne okresy rozliczeniowe oraz drugi- rabat 50% na abonament na kolejne trzy okresy rozliczeniowe.

playwak

Klienci biznesowi, zainteresowani oferta PLAY dla Firm  mogą skorzystać z promocji „Wakacje w Firmie”.

W ramach promocji klienci nie płaca przez trzy kolejne miesiące abonamentu. Oferta dotyczy wszystkich 6 planów taryfowych Firmowa 25, Firmowa 50, Firmowa 75, Firmowa 100, Firmowa 150 i Firmowa 250.

plakat75x100cm_postpaid_oscy-1

Dodatkowo umowy Firmowa 25, Firmowa 50, Firmowa 75 i Firmowa 100 zawarte w e-shopie PLAY  – w ramach promocji „Wakacje w Firmie – e-shop” otrzymują dodatkowo, po 3 darmowych miesiącach, upust w wysokości 25% abonamentu przez kolejne 3 miesiące.

www.playmobile.pl

Przeczytaj także:   Premiera superwytrzymałych telefonów Sonim

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Premiera superwytrzymałych telefonów Sonim

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   K2 dla projektu Nokia Światovi

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku