Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/07/2009

10 groszy za minutę w pakiecie POPGadane

W wakacyjnej promocji Orange POP rozmowy w sieci i z numerami stacjonarnymi kosztują tylko 10 groszy za minutę. Na użytkowników czekają także dwa nowe startery z atrakcyjnymi bonusami a w Zetafonie – Nokia 2680 już od złotówki.

Aż do końca wakacji – 31 sierpnia, każdy użytkownik Orange POP może rozmawiać w sieci i z numerami stacjonarnymi płacąc 10 groszy za minutę. Wystarczy, że zamówi pakiet POPGadane, w którym za 6 zł dostanie 60 minut na połączenia do wykorzystania w ciągu 30 dni od włączenia.

pop_01Pakiet można zamówić wysyłając SMS o treści GADANE na numer 646 (opłata wg cennika Orange POP), dzwoniąc pod bezpłatny numer 500 lub przez internet na stronie www.orange.pl/online.

Na wszystkich nowych użytkowników, którzy chcą skorzystać z oferty Orange POP czekają dwa nowe startery:

pop_02starter 13 za 5zł a w nim:

  • 3 zł na start
  • bonus 10zł do wykorzystania w Orange – dodatkowe 5 zł za dwa pierwsze doładowania kwotą 25 zł lub wyższą

starter za 20 zł a w nim:

  • 20 zł na start
  • SMS-y za 1 grosz w Orange przez okres 3 miesięcy

Zarówno nowi, jak obecni użytkownicy ofert na kartę w Orange mogą także kupić Nokię 2680, którą w ofercie Zetafon dostaną już za złotówkę.

www.orange.pl

Przeczytaj także:   Na grzyby z Garminem

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Sygic AURA – nawigacja 3D dla iPhone

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Dwa nowe telefony Polycom

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku