Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

31/07/2009

Alpha Protocol – tylko dla dorosłych

Alpha Protocol to innowacyjna gra, którą można nazwać szpiegowskim thrillerem akcji z wyraźnie zarysowanymi elementami RPG. Światowy wydawca gry, firma SEGA, ogłosiła właśnie, że w związku z obecnością w grze narkotyków, przemocy i mocnego słownictwa, PEGI przyznało grze Alpha Protocol klasyfikację 18+. Oznacza to, że gra przeznaczona będzie wyłącznie dla osób dorosłych.

Alpha Protocol - screenshot

Alpha Protocol to najnowsza produkcja znanego studia Obsidian Entertainment (Neverwinter Nights 2, Star Wars: Knights of the Old Republic II). W grze wcielimy się w rolę agenta Michaela Thortona. Thorton został wyszkolony przez najlepszych specjalistów CIA, nic zatem dziwnego, że potrafi wykonać nawet najbardziej niebezpieczne zadanie.

Jest mistrzem w zabijaniu, dysponuje najnowocześniejszą bronią i zaawansowanym technologicznie sprzętem do podsłuchów. Jego misje często mają na celu uratowanie całej ludzkości. Los Thortona, a co za tym idzie świata, spoczywa więc w rękach gracza.

Gra Alpha Protocol zostanie wydana przez CD Projekt na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera już w październiku.

Przeczytaj także:   Sweex Go Speaker - maluch o wielkiej mocy

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Nikon COOLSHOT 40/40i – dalmierze dla golfistów

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Kamera sportowa Tracer Xtreme SJ 4000

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku