21/07/2009

Canon: oprogramowanie dla skanerów ScanFront

Canon Europe poinformował o udostępnieniu pakietu programistycznego Software Development Kit (SDK) dla skanerów sieciowych ScanFront 220/220P. Niezależni producenci oprogramowania mogą wykorzystać SDK na dwa sposoby: jako narzędzie do dostosowywania interfejsu użytkownika oraz jako rozwiązanie do tworzenia dodatków.

Za pomocą narzędzia do dostosowywania interfejsu użytkownika programiści mogą szybko i łatwo tworzyć  firmowe lub dostosowane motywy ma wyświetlaczu skanera ScanFront, na przykład dodać logotypy albo firmowe layouty.

Canon ScanFront 220

Nowy pakiet Add-in SDK pozwala niezależnym producentom oprogramowania opracowywać własne rozwiązania do przechwytywania dokumentów, uzupełniające dotychczasowe funkcje skanerów ScanFront 220/220P. Mogą one obejmować tworzenie dostosowanych procesów logowania do urządzenia albo rejestrowanie ważnych meta-danych.

Kompaktowe kolorowe skanery sieciowe ScanFront 220/220P zwiększają wydajność i ograniczają  koszty poprzez szybkie, bezpieczne i łatwe skanowanie oraz rozpowszechnianie dokumentów. Rozwiązania programowe dostępne na rynku można teraz zintegrować ze skanerami za pośrednictwem pakietu SDK, dzięki czemu więcej klientów będzie mogło skorzystać ze zwiększonej wydajności pracy.

Pakiet SDK jest dostępny bezpłatnie dla programistów uczestniczących w programie Canon Business Solutions Developer Programme (BSDP), który zapewnia twórcom oprogramowania narzędzia i zasoby techniczne niezbędne do opracowywania rozwiązań dla biznesowych urządzeń Canona.

Przeczytaj także:   Logitech G900 Chaos Spectrum - to naprawdę super mysz

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]