21/07/2009

Ciesz się przestrzennym dźwiękiem

Firma Media-Tech wprowadza do swojego portfolio kolejny produkt z wyższej półki.Tym razem są to zaawansowane, wielozadaniowe słuchawki VIRTUAL CINEMA 5.1 USB HEADSET MT3530. Dostarczany przez MT3530 dźwięk jest czysty i bardzo szczegółowy, co sprawia, że zestaw jest  bardzo dobrym sprzętem dla miłośników gier i kina domowego.

VIRTUAL CINEMA 5.1 USB HEADSET sprawiają, że gry komputerowe stają się niesamowicie realne, usłyszysz w nich bowiem to, czego nie jesteś w stanie usłyszeć z wolnostojących głośników – wyróżnisz lokalizację różnych odgłosów tła (samochodów, deszczu, wiatru) – dźwięk jest rzeczywisty.

Z kolei precyzyjny i czuły mikrofon umożliwi niezakłócone porozumiewanie się graczy w trakcie gier zespołowych. Równie realistyczne co gry komputerowe staną się filmy akcji.

Słuchawki są duże i  masywne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, a materiał wyściełający nauszniki jest wyjątkowo delikatny. Elastyczność konstrukcji sprawia, że MT3530 bardzo dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Ponadto pałąk wraz z wyściełanym amortyzatorem ułatwia dopasowanie urządzenia do głowy użytkownika, eliminując jednocześnie nieprzyjemne uciski.

Media-Tech MT3530

Specjalna konstrukcja umożliwia wygodne i praktyczne składanie słuchawek, dzięki czemu zajmują one dużo mniej miejsca, a co za tym idzie łatwo zabrać je ze sobą w podróż.

Przewód łączący słuchawki ze źródłem dźwięku jest bardzo długi (3m) i elastyczny – wyeliminowane zostały więc ograniczenia wynikające z konieczności przebywania w pobliżu źródła dźwięku.

Na kablu zamontowany został moduł umożliwiający regulację poszczególnych grup kanałów dźwiękowych (przód, tył, centralny, subwoofer) oraz regulację głośności i funkcję wyciszenia mikrofonu.

Na uwagę zasługują nauszniki, które dobrze izolują uszy, co zabezpiecza przed wdzieraniem się zewnętrznych dźwięków. Jest to bardzo istotne szczególnie w mieście, gdzie szum uliczny potrafi skutecznie zakłócić odsłuch oraz  w podróży, gdy mimo obecności współpasażerów można poczuć odrobinę prywatności.

Do zestawu dołączony został sterownik pozwalający w pełni wykorzystać moc tych głośników.

Przeczytaj także:   TÜV Rheinland przyznało pierwszy certyfikat „Smart TV” telewizorom Samsung

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]