21/07/2009

Ciesz się przestrzennym dźwiękiem

Firma Media-Tech wprowadza do swojego portfolio kolejny produkt z wyższej półki.Tym razem są to zaawansowane, wielozadaniowe słuchawki VIRTUAL CINEMA 5.1 USB HEADSET MT3530. Dostarczany przez MT3530 dźwięk jest czysty i bardzo szczegółowy, co sprawia, że zestaw jest  bardzo dobrym sprzętem dla miłośników gier i kina domowego.

VIRTUAL CINEMA 5.1 USB HEADSET sprawiają, że gry komputerowe stają się niesamowicie realne, usłyszysz w nich bowiem to, czego nie jesteś w stanie usłyszeć z wolnostojących głośników – wyróżnisz lokalizację różnych odgłosów tła (samochodów, deszczu, wiatru) – dźwięk jest rzeczywisty.

Z kolei precyzyjny i czuły mikrofon umożliwi niezakłócone porozumiewanie się graczy w trakcie gier zespołowych. Równie realistyczne co gry komputerowe staną się filmy akcji.

Słuchawki są duże i  masywne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, a materiał wyściełający nauszniki jest wyjątkowo delikatny. Elastyczność konstrukcji sprawia, że MT3530 bardzo dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Ponadto pałąk wraz z wyściełanym amortyzatorem ułatwia dopasowanie urządzenia do głowy użytkownika, eliminując jednocześnie nieprzyjemne uciski.

Media-Tech MT3530

Specjalna konstrukcja umożliwia wygodne i praktyczne składanie słuchawek, dzięki czemu zajmują one dużo mniej miejsca, a co za tym idzie łatwo zabrać je ze sobą w podróż.

Przewód łączący słuchawki ze źródłem dźwięku jest bardzo długi (3m) i elastyczny – wyeliminowane zostały więc ograniczenia wynikające z konieczności przebywania w pobliżu źródła dźwięku.

Na kablu zamontowany został moduł umożliwiający regulację poszczególnych grup kanałów dźwiękowych (przód, tył, centralny, subwoofer) oraz regulację głośności i funkcję wyciszenia mikrofonu.

Na uwagę zasługują nauszniki, które dobrze izolują uszy, co zabezpiecza przed wdzieraniem się zewnętrznych dźwięków. Jest to bardzo istotne szczególnie w mieście, gdzie szum uliczny potrafi skutecznie zakłócić odsłuch oraz  w podróży, gdy mimo obecności współpasażerów można poczuć odrobinę prywatności.

Do zestawu dołączony został sterownik pozwalający w pełni wykorzystać moc tych głośników.

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

JustWatch: Netflix pozostaje zdecydowanym liderem

JustWatch, międzynarodowy przewodnik po serwisach streamingowych, przygotował krótki raport na temat sytuacji na rynku serwisów SVOD w Polsce w 2021 roku. Udziały w rynku SVOD w III kwartale 2021 roku Podczas, gdy Netflix pozostaje zdecydowanym liderem rynku w Polsce, HBO Go zyskało w III kwartale 1% udziału w rynku i umocniło swoją pozycję na drugim […]

Udostępnij ten artykuł...