Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/07/2009

Cooler Master dostępny w salonach Reactor

Produkty marki Cooler Master są już dostępne w sieci salonów komputerowych Reactor, która została oficjalnym partnerem tej marki w Polsce.

cooler_master_logo

Oferta firmy Cooler Master to szeroka gama chłodzeń, obudów komputerowych oraz zasilaczy. Znajdują się w niej także liczne akcesoria, jak np. zewnętrzne obudowy na dyski twarde czy wentylatory.

Marka dedykowana jest wymagającym użytkownikom, ceniącym wysoką jakość wykonania oraz doskonałe parametry nabywanego sprzętu.

Cooler Master SNA 95

Produkty sygnowane logiem Cooler Master są już dostępne w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl.

Przeczytaj także:   Ekstremalny duet Casio na wakacje

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Genius MousePen i608

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   HyperX Predator PCIe SSD – ultraszybki i ultrawytrzymały dysk SSD

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku