Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/07/2009

Deepolis – podwodny świat w Wirtualnej Polsce

Deepolis – uruchomiona ostatnio gra przeglądarkowa MMO, to niezwykły, mocno zróżnicowany, podwodny świat w trójwymiarze. Jest to 16 gra przeglądarkowa w portalu WP.pl; jeszcze w tym roku planowane jest uruchomienie kolejnych gier.

Deepolis to gra akcji, w której jej uczestnik, jako członek jednej z trzech frakcji, walczy o przetrwanie na pokładzie własnej jednostki. Każde zanurzenie w podmorski świat może przyprawić o dreszcz emocji, a nierzeczywiste potwory, tajemnicze morskie głębiny, ukryte skarby i niespodziewane bitwy powodują, że gracz zmagając się z przeciwnościami, nieustannie trzymany jest w napięciu.

deepolis

Warto podkreślić, ze Deepolis to jednak nie tylko przygoda – aby przejść na kolejne poziomy gry, należy wykazać się taktycznymi i negocjacyjnymi zdolnościami w punktach handlowych i bazach wrogich frakcji.

„To następna przeglądarkowa gra MMO, którą oferujemy naszym użytkownikom. Staramy się różnicować wprowadzane gry;  tym razem rywalizacja odbywa się w głębinach oceanów.” – mówi Dominik Lachowicz, Kierownik w Pionie Marketingu i Sprzedaży Wirtualnej Polski.

Gra zebrała doskonałe oceny graczy z całego świata, którzy podkreślają jej wysoki poziom graficzny, nieograniczone ilości poziomów oraz setki misji, w których mogą sprawdzić się internauci.

http://deepolis.wp.pl

Przeczytaj także:   SteelSeries: Sensei - mysz dla graczy

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku