23/07/2009

GIGABYTE GV-N285OC-2GI – nowa karta graficzna z układem NVIDIA GeForce GTX 285

GIGABYTE wprowadził do sprzedaży nową konstrukcję opartą na układzie NVIDIA GeForce GTX 285. Model GV-N285OC-2GI to karta graficzna o fabrycznie podniesionych parametrach przeznaczona głównie dla zapalonych graczy i użytkowników najbardziej zaawansowanych aplikacji graficznych.

GV-N285OC-2GI wyposażono w 2GB 512-bitowej pamięci GDDR3 działającej z szybkością 2400 MHz oraz aż 240 procesorów strumieniowych. Układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 285 pracuje z częstotliwością 660 MHz. Ponadto karta wykorzystuje szereg nowoczesnych technologii, które korzystnie wpływają na zwiększenie wydajności graficznej systemu komputerowego.

GIGABYTE GV-N285OC-2GI

Innowacyjne rozwiązania dla graczy i nie tylko

Model GV-N285OC-2GI zgodny jest ze standardami DirectX 10 oraz OpenGL 2.1, dzięki czemu będzie dobrze współpracował z dostępnymi obecnie na rynku grami i zaawansowanymi aplikacjami multimedialnymi. Najwyższy poziom odwzorowania skomplikowanych zjawisk fizycznych w grach przy użyciu karty GV-N285OC-2GI zapewniają zastosowane w niej rozwiązania NVIDII – technologie NVIDIA PhysX™ oraz CUDA. Karta może ponadto pracować w trybie NVIDIA SLI®, który daje możliwość zainstalowania więcej niż jednej karty graficznej na obsługującej tą technologię płycie głównej. Użytkownicy planujący rozbudować w ten sposób swój komputer będą mogli liczyć na znaczny wzrost jego wydajności graficznej.

Technologia Ultra Durable VGA – najwyższej jakości komponenty i większa ilość miedzi

GV-N285OC-2GI wspiera unikalną technologię GIGABYTE Ultra Durable VGA, na którą składają się podwójne warstwy miedzi wewnątrz PCB przyspieszające odprowadzanie nadmiaru ciepła z powierzchni karty, markowe pamięci Samsung/Hynix, kondensatory aluminiowo-polimerowe o podwyższonej trwałości, cewki z rdzeniem ferrytowym oraz tranzystory MOSFET z niskim RDS (on). Właściwości te pomagają obniżyć temperaturę pracy, zapewniają doskonałą stabilność i znacznie lepsze możliwości overclockingu.

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją. Cena karty GIGABYTE GV-N285OC-2GI oscyluje w granicach 1550-1600 PLN brutto.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...