23/07/2009

GIGABYTE GV-N285OC-2GI – nowa karta graficzna z układem NVIDIA GeForce GTX 285

GIGABYTE wprowadził do sprzedaży nową konstrukcję opartą na układzie NVIDIA GeForce GTX 285. Model GV-N285OC-2GI to karta graficzna o fabrycznie podniesionych parametrach przeznaczona głównie dla zapalonych graczy i użytkowników najbardziej zaawansowanych aplikacji graficznych.

GV-N285OC-2GI wyposażono w 2GB 512-bitowej pamięci GDDR3 działającej z szybkością 2400 MHz oraz aż 240 procesorów strumieniowych. Układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 285 pracuje z częstotliwością 660 MHz. Ponadto karta wykorzystuje szereg nowoczesnych technologii, które korzystnie wpływają na zwiększenie wydajności graficznej systemu komputerowego.

GIGABYTE GV-N285OC-2GI

Innowacyjne rozwiązania dla graczy i nie tylko

Model GV-N285OC-2GI zgodny jest ze standardami DirectX 10 oraz OpenGL 2.1, dzięki czemu będzie dobrze współpracował z dostępnymi obecnie na rynku grami i zaawansowanymi aplikacjami multimedialnymi. Najwyższy poziom odwzorowania skomplikowanych zjawisk fizycznych w grach przy użyciu karty GV-N285OC-2GI zapewniają zastosowane w niej rozwiązania NVIDII – technologie NVIDIA PhysX™ oraz CUDA. Karta może ponadto pracować w trybie NVIDIA SLI®, który daje możliwość zainstalowania więcej niż jednej karty graficznej na obsługującej tą technologię płycie głównej. Użytkownicy planujący rozbudować w ten sposób swój komputer będą mogli liczyć na znaczny wzrost jego wydajności graficznej.

Technologia Ultra Durable VGA – najwyższej jakości komponenty i większa ilość miedzi

GV-N285OC-2GI wspiera unikalną technologię GIGABYTE Ultra Durable VGA, na którą składają się podwójne warstwy miedzi wewnątrz PCB przyspieszające odprowadzanie nadmiaru ciepła z powierzchni karty, markowe pamięci Samsung/Hynix, kondensatory aluminiowo-polimerowe o podwyższonej trwałości, cewki z rdzeniem ferrytowym oraz tranzystory MOSFET z niskim RDS (on). Właściwości te pomagają obniżyć temperaturę pracy, zapewniają doskonałą stabilność i znacznie lepsze możliwości overclockingu.

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją. Cena karty GIGABYTE GV-N285OC-2GI oscyluje w granicach 1550-1600 PLN brutto.

Przeczytaj także:   Zima może być groźna dla sprzętu elektronicznego

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]