Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/07/2009

Goclever 5010FM BTAV CAM Full Europe – nawigacja z bezprzewodową kamerą cofania

Firma Goclever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji, wyposażone w 5-calowy, dotykowy, panoramiczny ekran oraz bezprzewodową kamerę cofania. 5010FM BTAV CAM FE to produkt o pełnej funkcjonalności zaraz po wyjęciu z opakowania.

Goclever 5010FM

Urządzenie posiada moduł Bluetooth, transmiter radiowy i gniazdo zewnętrznego sygnału wideo, do którego można podłączyć odtwarzacz DVD. Podróż z 5010FM BTAV CAM FE jest łatwa i przyjemna dzięki czytelnemu ekranowi oraz szczegółowej  mapie Europy. Nawigację wyposażono w dedykowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz i 64MB pamięci RAM.

Goclever 5010FM

Stylowe i eleganckie urządzenie do nawigacji 5010FM BTAV CAM FE posiada wyraźny 5-calowy, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 480×272. Produkt można zintegrować z samochodowym zestawem audio – dźwięk do głośników jest przesyłany poprzez transmiter FM. Bluetooth, łącząc urządzenie z telefonem komórkowym, umożliwia wykorzystanie 5010FM BTAV CAM FE jako zestawu głośnomówiącego. Ponadto produkt posiada opcję umożliwiającą odtwarzanie plików multimedialnych, zdjęć i muzyki, zarówno z kart SD, jak i odtwarzacza DVD. Dodatkowo na ekranie urządzenia można wyświetlić obraz z kamery cofania.

Goclever 5010FM - kameraAplikacja Goclever Map dysponuje trybem 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane charakterystyczne budynki z teksturowaniem. Wyszukiwarka adresów i POI nie wymaga wpisania całej frazy lecz zaledwie kilku pierwszych liter nazwy. Błędy literowe są korygowane automatycznie, co sprawia, że jest to najwygodniejsze z dostępnych rozwiązań.

Nawigacja dysponuje aktualną  bazą fotoradarów na terenie całej Europy. Wyjątkową funkcją urządzenia jest fotonawigacja, pozwalająca na bardzo łatwe dotarcie do różnych miejsc na podstawie zdjęć z koordynatami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii interesujących miejsc można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać z internetu. Podróż stanie się jeszcze łatwiejsza dzięki możliwości optymalizacji punktów trasy, zlokalizowanych i ułożonych przez program w takiej kolejności, aby trasę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Przeczytaj także:   Z MP3 pod wodę

Model 5010FM BTAV CAM FE jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 849 złotych. W zestawie z nawigacją znajduje się ładowarka i uchwyt samochodowy typu stacja dokująca ze zintegrowanym zasilaniem. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej 42 krajów Europy zostały oparte o najnowsze źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski aktualne dane pochodzą z eMapy. Producent daje na swoje urządzenie 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

źródło: 4press.pl


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Nawigacja GPS WESTIN G4308

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Battlefield 3: 66 tysięcy Polaków jest już na polu walki […]

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku