Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/07/2009

Goclever 5065 BT PL – fotonawigacja i funkcje multimedialne w korzystnej cenie

Firma Goclever Technology wprowadza do swojej oferty nowe urządzenie do nawigacji GPS, ze szczegółową mapą Polski. Model Goclever 5065 BT PL został wyposażony w nowoczesną aplikację nawigacyjną z aktualnymi danymi geograficznymi. Produkt posiada wyraźny, dotykowy ekran LCD o przekątnej 5” i rozdzielczości 480 x 272. Dysponuje specjalizowanym procesorem Mediatek 3351 (468 MHz). Wygodny w obsłudze i intuicyjny interfejs oraz wyraźne komendy głosowe pozwalają na łatwe, bezstresowe dotarcie do celu. Z pomocy urządzenia mogą skorzystać nie tylko kierowcy, posiada ono także tryb wyznaczania trasy dla pieszych.

Goclever 5065 BT PL

Nawigacja nie ogranicza się tylko do wytyczenia trasy od punktu startu do miejsca docelowego, optymalizuje także punkty trasy zadane przez użytkownika w takiej kolejności, aby drogę do celu można było pokonać w jak najkrótszym czasie. Urządzenie dysponuje także funkcją fotonawigacji GeoPix™, pozwalającą na bardzo łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia ze znacznikami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii interesujących miejsc można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać ze zdjęć z koordynatami, umieszczonych w internecie. Wygodę użytkowania podnosi tryb nocny, w którym kolory wyświetlacza są dobrane tak, aby nie męczyć wzroku.

Goclever 5065 BT PL

Wyznaczona trasa jest wyświetlana zarówno na mapie, jak i w formie szczegółowego opisu, zawierającego wykaz miejsc na trasie, wraz z odległością do kolejnego manewru. Każdy zakręt jest pokazywany w zbliżeniu. Pomaga także zlokalizować punkty POI, m.in.: restauracje, hotele oraz bankomaty.  Mapa w trybie 3D z możliwością regulacji kąta patrzenia zawiera realistycznie odwzorowane, charakterystyczne budynki większych miast.

Podczas przerwy w podróży, nawigacja Goclever 5065 BT PL może zostać wykorzystana jako odtwarzacz plików multimedialnych, zdjęć lub jako czytnik e-booków. Bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem podnosi zintegrowany moduł Bluetooth, który po połączeniu z telefonem komórkowym pozwala wykorzystać produkt jako zestaw głośnomówiący.

Model Goclever 5065 BT PL jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 449 złotych. W zestawie z nawigacją znajduje się ładowarka i uchwyt samochodowy. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej pochodzą z eMapy. Producent daje na swoje urządzenie 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

Przeczytaj także:   Moda na lustrzanki

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Moda na lustrzanki

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Świat mody orzekł: nowy LG Chocolate BL40 stanie się ikoną

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku