Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/07/2009

Innowacyjna technologia BLUE-TECH

Sukces myszki TINY NANO 2.4G LS MT1065 spowodował, ze firma Media-Tech postanowiła wprowadzić zmodyfikowaną wersję tego modelu, oznaczoną symbolem MT1078.

TINY NANO 2.4G MT1078

Podobnie, jak poprzedniczka, TINY NANO 2.4G MT1078 cechuje się niezwykle małymi wymiarami. Bezprzewodowy odbiornik można schować w obudowie myszki lub pozostawiając w notebooku, bez obawy że ulegnie on mechanicznemu zniszczeniu.

TINY NANO 2.4G MT1078Hitem MT1078 nie są jednak jej maleńkie gabaryty, a innowacyjna technologia BLUE-TECH. Technologia ta umożliwia działanie myszy na większej liczbie powierzchni (niż w przypadku myszy optycznych i laserowych) takich jak stoły z lakierowanego drewna, czy powleczone farbą metalowe meble biurowe. Zastosowana technologia powoduje jednocześnie, że MT1078 jeszcze lepiej radzi sobie, jako towarzyszka podróży, umożliwiając pracę na przykład w pociągu.

Specjalna konstrukcja myszy zapewnia komfort pracy zarówno osobom prawo- jak i leworęcznym.

Technologia BLUE-TECH umożliwia:

  • pracę na większości powierzchni (sensor działa praktycznie na każdej   powierzchi: na drewnie, marmurze, wykładzinie)
  • bardzo dużą precyzję
  • brak znaczących opóźnień

TINY NANO 2.4G MT1078  to:

  • 3 kolory obudowy do wyboru (czarny, czerwony, biały)
  • odbiornik typu nano
  • bezprzewodowa technologia 2.4 GHz
  • technologia BLUE-TECH

Technologia BLUE-TECH łączy zasięg działania i moc technologii optycznej z precyzją śledzenia laserowego. W rezultacie mysz działa na bardzo wielu podłożach – od niewykończonego blatu ogrodowego stołu po wykładzinę w pokoju.

Przeczytaj także:   Hotmail identyfikuje newslettery i powiadomienia social media

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku