Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/07/2009

Konkurs fotograficzny Cyfrowego Polsatu i Discovery World

W najnowszym wydaniu tygodnika Wprost platforma satelitarna Cyfrowy Polsat wraz z kanałem Discovery World ogłosili ogólnopolski konkurs na najciekawsze zdjęcie z podróży po Polsce. Nagrodą główną jest najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, a z 12 najlepszych zdjęć zostanie wydana specjalna edycja kalendarza na 2010 rok.
Konkurs skierowany jest do wszystkich osób lubiących zabawę z aparatem. Prace mogą poruszać dowolną tematykę i pochodzić z nawet najbardziej odległego miejsca w Polsce. Mile widziane są ujęcia pokazujące aspekty nieznane szerokiej publiczności, ale urokliwe i stanowiące o prawdziwym obliczu Polski.

konkurs_fotograficzny_cp_discovery_01072009-1

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze te najciekawsze, które posłużą do zaprojektowania wyjątkowego kalendarza na 2010 rok. Najwyżej ocenione zdjęcie zostanie nagrodzone profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Trzy wyróżnione osoby otrzymają zestawy satelitarne HD Cyfrowego Polsatu wraz z ofertą programową. Na kolejnych 10 laureatów czekają nagrody pocieszenia w postaci zestawów upominków od Organizatorów.

Ogłoszenia konkursowe będę się ukazywały w tygodniku Wprost przez 8 kolejnych tygodni. Na zgłoszenia Organizatorzy – Cyfrowy Polsat i Discovery World – czekają do 25 sierpnia br. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 31 sierpnia br. również w tygodniku Wprost.

www.cyfrowypolsat.pl

Przeczytaj także:   Flip - rewolucja w świecie video

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku