15/07/2009

Logitech dla PLAYSTATION3 i Guitar Hero

Firma Logitech zapowiedziała dziś europejską premierę licencjonowanych przez Activision Publishing dla serii Guitar Hero, bezprzewodowej perkusji Wireless Guitar Controller oraz gitary Wireless Guitar Controller. Oba urządzenia dedykowano konsoli PLAYSTATION®3 (PS3™). Wysokiej klasy bębny oraz gitara wykonane z materiałów używanych do budowy profesjonalnych instrumentów to zestaw marzeń dla każdego miłośnika Guitar Hero.

– To naprawdę świetne uczucie gdy wchodzisz do znajomych na sesję grania w Guitar Hero mając do dyspozycji najlepsze instrumenty – powiedział Ruben Mookerjee, Logitech’s director of product marketing for gaming. – Zaprojektowane przez nas zestawy powstały w celu dostarczania użytkownikom podobnych doświadczeń. Nowe akcesoria muzyczne Logitech dedykowane PLAYSTATION 3 oferują najwyższą jakość oraz wrażenia uzyskiwane w czasie grania na profesjonalnych instrumentach.

Logitech Wireless Drum Controller

Wireless Drum Controller

Logitech Wireless Drum Controller wyposażono w trzy bębny i dwa talerze. Dla zapewnienia pełnego komfortu każdy z elementów zestawu można wygodnie ustawić zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Powierzchnię bębnów pokryto wygłuszającą membraną, dzięki czemu w czasie grania nie wydobywają się niepożądane, irytujące dźwięki rozpraszające uwagę gracza.

drum_profile2_300_dpi

Dodatkowo na głowicach bębnów zamocowano cofnięte obręcze. Dzięki temu łatwiej jest trafiać we właściwy dźwięk, nie narażając się na „puste” uderzenia w obudowę. Realistyczne doznania gwarantuje ponadto pokryty nierdzewną  stalą i zamontowany na regulowanej sprężynie perkusyjny pedał.

Logitech Wireless Drum Controller można złożyć lub rozłożyć dosłownie w kilka sekund. Dwie baterie AA zapewniają do 50 godzin grania.

Wireless Guitar Controller – Bezprzewodowy kontroler gitarowy

Logitech Wireless Guitar Controller wykonano z najwyższej jakości materiałów używanych do budowy profesjonalnych instrumentów – korpus, gryf oraz klawisze z drewna, a progi z metalu. Dla zapewnienia większego komfortu klawisze umieszczone na progach działają w oparciu o znaną z klawiatur Logitech redukującą odgłos „klikania” technologię rubber dome. Na gryfie zamontowano również panel dotykowy umożliwiający szybkie ślizganie się palcami po „strunach”. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie gry można zdobywać punkty wydobywając kilka dźwięków niemal jednocześnie.

Logitech Wireless Guitar Controller

Utrzymana w czarnej kolorystyce gitara, wyposażona w bezprzewodową technologię Logitech, gwarantuje pełną swobodę grania w zasięgu do 10 m od konsoli.

Logitech Wireless Drum Controller for the PLAYSTATION 3 and PlayStation®2 pojawi się w sprzedaży w Europie z początkiem sierpnia w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 869 PLN.

Logitech Wireless Guitar Controller for the PLAYSTATION®3 and PlayStation®2 powinien być dostępny w Europie z początkiem września w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 869 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...