14/07/2009

Logitech – Niech otoczy Cię dźwięk!

Firma Logitech  zapowiedziała dziś premierę czterech zestawów głośnikowych wyposażonych w system 360-stopniowego dźwięku: Logitech Speaker System Z320, Logitech Speaker System Z323, Logitech Speaker System Z520 oraz Logitech Speaker System Z523. Uniwersalne zestawy Logitech gwarantują doskonałe przestrzenne brzmienie zarówno w czasie pracy w biurze jak i domu.

W przeciwieństwie do standardowych głośników komputerowych, wykorzystujących proste jednokierunkowe membrany, cztery nowe zestawy Logitech oferują 360-stopniowy dźwięk. Dzięki zastosowaniu wielokierunkowych membran kolumny generują znacznie szersze optymalne pole dźwiękowe. W efekcie dźwięk rozchodzi się po większym obszarze, a brzmienie jest znacznie czystsze.

z523

Logitech Speaker System Z523 dysponuje mocą 40 watów (RMS). Dwa smukłe głośniki oraz 6.5-calowy subwoofer typu „down-firing” gwarantują głębokie, przestrzenne basy oraz czyste, dynamiczne brzmienie, które z łatwością wypełni każde pomieszczenie. Umieszczone na kolumnach kontrolki umożliwiają łatwą regulację głośności oraz szybkie wyciszenie głośników.

Dla użytkowników dla których moc nie jest aż tak istotna, jak głębia basów, doskonałym rozwiązaniem jest zestaw Logitech Speaker System Z323. Na system składają się: 30-watowe (RMS) głośniki oraz wbudowany subwoofer typu „down-firing”.

Obydwa zestawy wyposażono w podwójne złącze RCA oraz wejście Jack 3.5 mm, umożliwiające podłączenie słuchawek, odtwarzacza Logitech Squeezebox, konsol, DVD lub iPoda.

z520

Dzięki kompaktowym rozmiarom nowe multimedialne głośniki 2.0 Logitech Speaker System Z520 oraz Logitech Speaker System Z320 doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których brakuje miejsca na większe zestawy wyposażone w subwoofer. Dzięki technologii wielokierunkowej transmisji dźwięku oraz mocy 26 watów (RMS) zestaw Z520 stanowi  doskonale rozwiązanie nawet podczas kameralnych przyjęć.

z320

System Z320 jest z kolei idealnym rozwiązaniem dla właścicieli laptopów. Wystarczy jeden ruch, aby podłączyć te niewielkie, 10-watowe głośniki do każdego mobilnego komputera. Dla zwiększenia wygody użytkowników Systemy Z520 i Z320 zostały wyposażone w dodatkowe wejścia umożliwiające podłączenie do głośników słuchawek lub zewnętrznych odtwarzaczy, np. iPoda.

Wszystkie cztery nowe systemy głośników Logitech będą dostępne w Europie od września bieżącego roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna Logitech Speaker System Z320 wyniesie 219,99 PLN. Głośniki Logitech Speaker System będą dostępne w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 263,99 PLN. Logitech Speaker System Z523 oraz Logitech Speaker System Z520 będzie można nabyć w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej wynoszącej 440,39 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...