01/07/2009

Maszyna dla graczy

Vobis przygotował specjalną ofertę miłośników gier. Dedykowany graczom notebook HP HDX X18-1190ew spełni wszelkie wymagania sprzętowe stawiane przez producentów gier, a wraz z zestawem akcesoriów sprawi, że korzystanie z gier będzie stanowić świetną zabawę.

Rosnące oczekiwania graczy oraz konkurencja sprawiają, iż producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej zaawansowanych, a co za tym idzie bardziej wymagających sprzętowo gier. Warto więc wyposażyć się w komputer, dzięki któremu nie będziemy musieli martwić o to, czy gra będzie poprawnie działać. Do takich urządzeń z pewnością można zaliczyć dostępny w ofercie Vobis notebook HP HDX X18-1190ew.

hp-hdx-x18-1190ew

Ta superwydajna maszyna o matrycy 18,4” ma konkurencję tylko wśród platform stacjonarnych. Posiada czterordzeniowy Procesor Intel Core 2 Quad Core, kartę graficzną nVidia GeForce 9600M GT 1GB oraz 4GB pamięci operacyjnej RAM – taka konfiguracja zapewnia wydajność i płynność pracy urządzenia nawet w przypadku najnowszych i najbardziej skomplikowanych gier. Przestrzeń do ich instalacji robi wrażenie – dysk 1000GB to rzecz niespotykana wśród laptopów. A w przerwach od grania można skorzystać z wbudowanego cyfrowego tunera TV.  Skuteczność laptopa będzie można sprawdzić już zaraz po zakupie, ponieważ dołączona jest do niego świetna gra Mirror’s Edge.

53810Aby przyjemność z wirtualnej rozrywki była jeszcze większa, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Kierownica Logitech Formula Force EX to propozycja dla pasjonatów symulatorów wyścigowych. Siłowe sprzężenie zwrotne, pedał gazu,  hamulec i skrzynia biegów w połączeniu z możliwościami graficznymi komputera sprawią, że uczucie prawdziwej jazdy samochodem będzie ogromne. Graczom, którzy preferują inne gatunki, niż symulatory samochodowe, Vobis oferuje również Joystick Logitech Wingman ATTACK 3, czy  Gamepad Logitech Wingman Dual Action – to sprzęt dla tych, którzy wolą gry z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby lub tzw. „platformówki”.

Produkty te dostępne są w sieci salonów Vobis oraz w sklepie Vobis.pl w cenach:  HP HDX X18-1190ew: 7999zł, Logitech Formula Force EX: 239zł,  Logitech Wingman ATTACK 3: 89zł, Logitech Wingman Dual Action: 109zł.

Przeczytaj także:   Epson stawia na rodzinną rozrywkę

Poniżej prezentacja kilku gier na HP HDX X18:

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]