23/07/2009

Maxcube Xenic 6030 – obudowa w stylu Transformers

Maxcube International wprowadza na rynek nową obudowę Xenic 6030 dla graczy. Produkt łączy futurystyczny design z zaawansowanymi funkcjami.

Nowoczesny design z futurystycznymi akcentami oraz bogata gama zaawansowanych funkcji – to charakterystyczne cechy nowego produktu. Obudowa przeznaczona jest dla płyt głównych ATX i Micro ATX. Xenic 6030 w całości została wykonana z czarnego aluminium wykończonego metaliczno-szarymi detalami. Nowa obudowa jest doskonałym rozwiązaniem dla entuzjastów pecetów. Wyrazisty design, wydajne chłodzenie oraz „pakowność” (możliwość zamontowania wielu komponentów) – to cechy, które wyróżniają Xenic 6030 spośród innych produktów tego typu.

xenic 6030

Obudowa o wymiarach 200x475x515 mm została wykonana z wytrzymałego aluminium, gwarantującego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Obsługuje płyty główne w standardzie ATX i Micro ATX. Nowa obudowa od Maxcuba – ze swoim przypominającym pancerz robota spektakularnym frontem w kształcie litery „X” – stanowi ukłon w stronę fanów legendarnej serii filmów “Transformers”.

xenic 6030Xenic 6030 wyposażony jest w efektywny system chłodzenia. Projektanci zainstalowali dwa potężne wentylatory: jeden – o przekątnej 12 centymetrów, podświetlany niebieskimi diodami LED – z przodu obudowy, drugi – o tych samych parametrach – umieszczony został w tylnej jej części.

Użytkownik może opcjonalnie wyposażyć Xenic 6030 w  trzeci, 12- centymetrowy wentylator w górnej części obudowy. Obok wydajnych wentylatorów, system chłodzenia Xenic 6030 uzupełniony został wycięciem w bocznej części obudowy, gwarantującym swobodną cyrkulację powietrza.
Obudowa Xenic 6030 typu tower jest kompatybilna z zasilaczami ATX PS2 oraz EPS. Dzięki czterem zewnętrznym zatokom 5,25-calowym, dwóm zewnętrznym HDD 3,5-calowym oraz kolejnym czterem wewnętrznym 3,5-calowym oferuje ona użytkownikowi ogromne możliwości rozwoju potencjału jego komputera.

xenic-6030mDla maksymalnego komfortu użytkowania Xenic 6030 wyposażona jest w 7 gniazd multimedialnych: cztery porty USB 2.0 oraz port eSATA, wejście audio oraz mikrofonowe. Nowoczesna obudowa Maxcube Xenic 6030 posiada praktyczne zamknięcie, które chroni dane użytkowników przed niepowołanym dostępem. Xenic 6030 wspiera technologię CMOS dla overclockingu oraz zapewnia system chłodzenia cieczą.

Przeczytaj także:   APC wprowadza energooszczędny zasilacz Back-UPS RS 550VA

Rekomendowana cena obudowy Xenic 6030 to 75 euro netto.

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]