Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

14/07/2009

mBank mobile: 27 gr za minutę do wszystkich sieci

mBank mobile, unikalne połączenie usług bankowych i telekomunikacyjnych, proponuje swoim Klientom 27 gr za minutę do wszystkich sieci, nowe promocje, wydłużone okresy ważności kont i zarządzenie kontami telefonicznym poprzez serwis transakcyjny mBanku.

Od 14 lipca 2009 r. mBank mobile oferuje Klientom nową stawkę 27 gr za połączenia z darmowym pakietem internetowym 20 MB co miesiąc oraz:

– nową stronę internetową mBankmobile.pl,
– nowy program lojalnościowy „Minuty na Bank”, nagradzający darmowymi minutami za korzystanie z oferty mBanku,
– zarządzanie Kontem MOBILE w systemie transakcyjnym mBanku,
– nowe okresy ważności na połączenia przychodzące,
– pakiet internetowy 100 MB za 5 PL.

Na nowej stronie mBankmobile.pl operator informuje szczegółowo o nowej odsłonie promocji „Minuty na Bank”, która staje się programem lojalnościowym dla Klientów mBanku i mBank mobile.

Dotychczasowe promocje, poprzez które staraliśmy się docenić w mBank mobile Klientów mBanku, używających kart płatniczych, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy rozszerzyć formułę dotychczasowych działań i premiować Klientów aktywnie korzystających z szerszej oferty mBanku – mówi Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank mobile – Dzięki udostępnieniu zarządzania kontem telefonicznym w serwisie transakcyjnym, Klient widzi, ile darmowych minut otrzymuje za aktywność w mBanku. Może je dzielić dowolnie między zarejestrowanymi na siebie numerami mBank mobile. Nasz program lojalnościowy nie ma ograniczeń. – dodaje Michał Szelągowski.

mmmm

Klient mBank mobile może zarejestrować klika numerów na siebie i zarządzać nimi za pośrednictwem serwisu mBanku. Darmowe minuty można rozdysponować na kilka numerów. Serwis transakcyjny daje dostęp do informacji na temat salda konta telefonicznego i taryfy, umożliwia aktywację i wyłączenie usług GPRS, roaming oraz sprawdzanie statusów Pakietu minut, wizytówek i Pakietu internetowego.

Koleją korzystną zmianą dla Klientów mBank mobile są nowe terminy ważności kont telefonicznych. Za doładowania od 20 do 49 zł konto telefoniczne jest aktywne na usługi wychodzące przez 30 dni, a na przychodzące 150 dni. Przy doładowaniach z przedziału 50-99 zł okresy te wydłużają się odpowiednio do 90 i 210 dni. Przy doładowaniach powyżej 100 zł konto jest aktywne 180 i 300 dni.

Przeczytaj także:   Motorola MILESTONE 2 - jeszcze więcej możliwości

Dodatkowo od 14 lipca Klienci mogą korzystać z nowego Pakietu internetowego: 100 MB za 5 PLN. Każdy zainteresowany użytkownik może aktywować 3 pakiety jednocześnie.

mBankmobile.pl


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Motorola ES400 – niewielki za to mocny i doskonale wyposażony

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Canyon Green Series – zielona technologia bliżej natury

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku