Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/07/2009

Media-Tech STEREO HEADSET MT3536

STEREO HEADSET MT3536 to miękkie i wygodne stereofoniczne słuchawki nauszne o nowocześnie zaprojektowanej, lekkiej i wygodnej konstrukcji.

obrazek-111Słuchawki stanowią doskonały wybór dla osób ceniących komfort i wymagających wysokiej jakości brzmienia. Działają z popularnymi aplikacjami do komunikacji internetowej (na przykład Skype). Doskonale sprawdzą się także podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, czy gier online.
Zaletą zestawu jest elastyczne, obrotowe ramię mikrofonu, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami. Gdy mikrofon jest niepotrzebny, wystarczy obrócić go w górę, by zestaw pełnił wyłącznie funkcję słuchawek.

obrazek-10STEREO HEADSET  został wyposażony w długi, wytrzymały kabel, który pozwala ominąć pułapkę odległości  – możesz wygodnie się poruszać, czy rozsiąść beztrosko w fotelu  i czerpać przyjemność z odsłuchu muzyki, czy prowadzonej rozmowy. Ponadto w MT3536 zastosowano wygodną regulację głośności na kablu, co stanowi nieodzowny atut modelu.

STEREO HEADSET MT3536 – doskonały zestaw do odsłuchu, telefonii internetowej, wideokonferencji oraz wieloosobowych gier przez Internet.

Przeczytaj także:   Denon - nowy zestaw stereo

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Nic do oclenia – Danny Boon wraca w swoim stylu (wideo)

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Czy Polska naruszyła prawo UE?

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku