08/07/2009

Media-Tech STEREO HEADSET MT3536

STEREO HEADSET MT3536 to miękkie i wygodne stereofoniczne słuchawki nauszne o nowocześnie zaprojektowanej, lekkiej i wygodnej konstrukcji.

obrazek-111Słuchawki stanowią doskonały wybór dla osób ceniących komfort i wymagających wysokiej jakości brzmienia. Działają z popularnymi aplikacjami do komunikacji internetowej (na przykład Skype). Doskonale sprawdzą się także podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, czy gier online.
Zaletą zestawu jest elastyczne, obrotowe ramię mikrofonu, które można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami. Gdy mikrofon jest niepotrzebny, wystarczy obrócić go w górę, by zestaw pełnił wyłącznie funkcję słuchawek.

obrazek-10STEREO HEADSET  został wyposażony w długi, wytrzymały kabel, który pozwala ominąć pułapkę odległości  – możesz wygodnie się poruszać, czy rozsiąść beztrosko w fotelu  i czerpać przyjemność z odsłuchu muzyki, czy prowadzonej rozmowy. Ponadto w MT3536 zastosowano wygodną regulację głośności na kablu, co stanowi nieodzowny atut modelu.

STEREO HEADSET MT3536 – doskonały zestaw do odsłuchu, telefonii internetowej, wideokonferencji oraz wieloosobowych gier przez Internet.

Przeczytaj także:   AVG Identity Protection dostępne po polsku

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]