Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/07/2009

Następny iPhone już od piątku

iPhone 3G S to kolejna już generacja modnego i popularnego telefonu. Dostępny od piątku model ma być szybszy i bardziej funkcjonalny od poprzednika. Umożliwia nagrywanie wideo, sterowanie Voice Control i może być wyposażony nawet w 32 GB pamięci.

Nowy telefon iPhone 3G S ma zwracać uwagę szybkością uruchamiania programów. Strony WWW wyświetlane mają być zdecydowanie szybciej niż do tej pory, dotyczy to również załączników do wiadomości e-mail.

iPhone 3G S

Większa wydajność i lepsza grafika 3D będą odczuwalne w grach. Wszystkie funkcje telefonu iPhone 3G S mają działać do 2 razy szybciej w porównaniu z telefonem iPhone 3G.

iPhone 3G SiPhone 3G S
Kamera dzięki której można nagrać film wideo (w rozdzielczości VGA i układzie pionowym lub poziomym), zmontować go i udostępnić  wprost z telefonu, to jednocześnie aparat fotograficzny o rozdzielczości 3-megapikseli, wyposażony w autofokus i nową funkcję ustawienia ostrości na obiekcie wskazanym dotknięciem ekranu.

głosiphone 3g

Voice Control rozpoznaje nazwy z listy kontaktów i utwory muzyczne w iPodzie. Z kolei za pomocą nowego cyfrowego iPhone 3G Skompasu można sprawdzić, w jakim kierunku idziemy lub jedziemy.

Po obróceniu telefonu uzyskujemy widok na większą klawiaturę w układzie poziomym, zdecydowanie wygodniejszą w programach Mail, Wiadomości, Notatki i Safari. Wyszukiwanie Spotlight Search pozwala wygodnie przeszukać zawartość telefonu iPhone z jednego miejsca.

iPhone 3G S oferuje też ułatwienia dla użytkowników niedowidzących, niewidomym, niedosłyszących i niesłyszących, min. czytnik ekranu VoiceOver, wyświetlanie Białe na czarnym, funkcję Zoom, czy Dźwięk mono.

Operatorami mającymi wyłączność na sprzedaż iPhone’a w Polsce są Orange i Era. Telefon będzie dostępny od 31 lipca.

Przeczytaj także:   Moda na lustrzanki

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Kompakty Canon – idealni towarzysze podróży

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Odbiorniki telewizji cyfrowej HD w ofercie Vobis

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku