Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/07/2009

Nawigacja może mówić Twoim głosem

Użytkownicy nawigacji MapaMap mogą nagrać własne komunikaty głosowe do swojego systemu nawigacji GPS. Taką funkcjonalność MapaMap zaoferowała od 1 lipca bieżącego roku, udostępniając swoim użytkownikom bezpłatny program o nazwie MapaMap REC. Jednocześnie wystartował konkurs na najlepsze komunikaty przygotowane przez użytkowników.

Firma IMAGIS producent oprogramowania MapaMap przygotował dla swoich użytkowników wakacyjną mapamap_recniespodziankę w postaci bezpłatnego, łatwego w obsłudze programu o nazwie MapaMap REC. Umożliwia on nagranie własnych komunikatów głosowych do nawigacji MapaMap. Użytkownicy mogą nagrywać swój własny głos lub głos swoich bliskich, a następnie usłyszeć go z nawigacji, zamiast komunikatów lektora. MapaMap REC to szansa, dla osób z poczuciem humoru, które nudzą standardowe komunikaty głosowe, na stworzenie własnej niepowtarzalnej nawigacji z ulubionym „klimatem” – mówi Jerzy Łuczkiewicz odpowiedzialny za sprzedaż MapyMap w Polsce.
Program MapaMap REC można pobrać z serwisu internetowego www.MapaMap.pl, jest on prosty w instalacji oraz co najważniejsze bezpłatny. Aby nagrywać własne komendy oprócz mapamakomputera i programu MapaMap REC, należy zaopatrzyć się w najprostszy mikrofon z możliwością podłączenia go do komputera PC.

Producent liczy na duża pomysłowość oraz poczucie humoru swoich użytkowników, dlatego organizuje konkurs na najbardziej zabawny zestaw komunikatów głosowych. Najciekawsze propozycje zostaną opublikowane na stronie internetowej produktu .www.MapaMap.pl i i udostępnione innym użytkownikom do pobierania. W tym samym serwisie internetowym można również znaleźć informacje o szczegółach konkursu.

www.MapaMap.pl

Przeczytaj także:   Logitech dla Call of Duty: Modern Warfare 3

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku