27/07/2009

NCsoft przygotował niespodziankę dla fanów Aion

Premiera gry Aion, najbardziej oczekiwanego tytułu MMO tego roku, zbliża się wielkimi krokami. Firma NCsoft ujawniła dwa nowe sposoby odkrywanie i poznawanie świata Aion. Premiera gry już 25 września.

Firma NCsoft przygotowała gratkę dla wszystkich graczy oczekujących na premierę gry Aion. Po pierwsze  została uruchomiona zupełnie nowa, oficjalna strona gry – aiononline.com. Nowa strona jest bardziej intuicyjna w obsłudze, a przede wszystkim zawiera jeszcze więcej informacji nt. gry Aion.

Po drugie, jeżeli ktoś chce mieć dostęp do jeszcze większej ilości informacji i materiałów dotyczących gry Aion, a oficjalna strona to dla niego za mało, będzie mógł skorzystać ze specjlanego serwisu Aion PowerWiki!

Aion PowerWiki

PowerWiki to oficjalna skarbnica wiedzy na temat gry Aion. Zaprojektowana jako łatwy w użyciu punkt odniesienia dla wszystkich graczy, stanowi nieprzebrane źródło szczegółowych informacji zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Screenshot z gry Aion

Gracze, których przygoda w świecie Aion dopiero się rozpoczyna, znajdą tu intuicyjny przewodnik po grze, a także funkcję wyszukiwania, aby łatwo odnaleźć pożądane informacje. Zaawansowani gracze docenią na bieżąco aktualizowaną encyklopedię wiki, dyskusje na temat gry, jak i szczegółowy poradnik dotyczący zadań.

Dynamicznie rozwijająca się społeczność Aion przyczyni się nie tylko do sukcesu PowerWiki, ale również innych innowacyjnych usług online takich „Aion Answers”. Umożliwi ona zadawanie pytań i zdobywanie punktów za udzielenie odpowiedzi. Zdobyte punkty będzie można wykorzystać w grze, co premiuje zaangażowanie w społeczność Aion. Dodatkowo gracze uzyskają niedługo możliwość korzystania z zintegrowanej przeglądarki postaci (Character Viewer), aby móc poznać sztuczki i zwyczaje innych graczy.

Screenshot z gry Aion

Serwis Aion PowerWiki dostępny jest pod adresem: http://powerwiki.na.aiononline.com/aion. Serwis dostępny jest obecnie w angielskiej wersji językowej. Wraz z premierą gry, uruchomiona zostanie również wersja francuska i niemiecka.

Nowa strona aiononline.com

Strona aiononline.com jest najpopularniejszym miejscem w sieci związanym z grą Aion. W związku z tym doczekała się ona gruntownej przebudowy. Dodano całkowicie nowe sekcje, m.in. „Czym jest Aion” (What is Aion), dzięki której fani i nowicjusze poznają legendy świata Aion.

Dodatkowo aiononline.com wprowadza wiele innych usprawnień, rozwijając blogi oraz funkcje społecznościowe. Usprawniono elementy strony powiązane z informowaniem o aktualizacjach, ciekawostkach i wydarzeniach. Odwiedzający aionline.com łatwo znajdą wszelkie dodatkowe materiały takie jak obrazki z gry, tapety czy szkice koncepcyjne.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...