Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/07/2009

NEC MultiSync LCD 2490WUXi2 – zaawansowana wydajność i ergonomia

NEC Display Solutions rozszerza swoją ofertę o nowy, 24-calowy monitor NEC MultiSync LCD 2490WUXi2 w panoramicznym formacie 16:10. Dzięki panelowi IPS, monitor jest idealnym rozwiązaniem do wymagających aplikacji graficznych, obróbki wideo, czy też DTP. Doskonałą jakość kolorów osiągnięto dzięki poprawionej głębi czerni, a przez to wyższemu współczynnikowi kontrastu statycznego. Monitor wyposażony został również w układ DUC równoważący jednorodność podświetlenia i dystrybucji kolorów na całej powierzchni ekranu.

NEC MultiSync LCD 2490WUXi2

Profesjonalni użytkownicy, pracujący z aplikacjami w których kolor ma kluczowe znaczenie, z pewnością docenią nowy monitor NEC MultiSync LCD2490WUXi2. Ten 24-calowy, panoramiczny model wyposażony został w panel IPS, gwarantujący minimalne zniekształcenia kolorów, wysoką stabilność barw oraz wyjątkowy poziom czerni. Ponadto, dzięki technologii X-Light® Pro, jednorodność podświetlenia oraz dystrybucji koloru na ekranie jest zawsze na tym samym poziomie. NEC MultiSync LCD2490WUXi2 charakteryzuje się dodatkowo 12-bitową korekcją krzywej gamma oraz 16-bitowym przetwarzaniem informacji o kolorze. Jasność wynosi 320cd/m2, a dzięki bardzo wysokiemu statycznemu współczynnikowi kontrastu 1000:1, obraz jest bardzo wyraźny. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji piksela (8ms), monitor radzi sobie doskonale również przy wyświetlaniu obrazów ruchomych.

NEC MultiSync LCD 2490WUXi2

Monitor NEC MultiSync LCD2490WUXi2 wyróżnia się także ergonomią i atrakcyjnym wyglądem. Wysokość ekranu może być regulowana w zakresie 150 mm, zależnie od preferencji użytkownika. Monitor posiada możliwość pracy w orientacji pionowej (pivot), funkcję obrotu na podstawie oraz regulację kąta nachylenia ekranu. Model NEC MultiSync LCD2490WUXi2 posiada elegancką obudowę, z wąską ramką ekranu (18 mm). Automatyczna kontrola i dostosowanie jasności monitora za pomocą funkcji AmbiBright nie tylko poprawia ergonomię korzystania z urządzenia, ale również redukuje zużycie energii. Monitor wyposażony został w złącza VGA, DVI-I oraz DVI-D.

10096_lcd2490wuxi2_w_right_face

Dostępność i gwarancja

NEC MultiSync LCD2490WUXi2 jest już dostępny na rynku. Model oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny lub biały ze srebrną ramką ekranu. Sugerowane ceny detaliczne netto wynoszą odpowiednio: 3249 zł dla wersji czarnej oraz 3199 zł dla wersji biało-srebrnej. Monitory w zestawie posiadają przewód zasilający, analogowy kabel sygnałowy D-SUB, cyfrowy kabel sygnałowy DVI, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD. Wszystkie monitory NEC Display Solutions objęte są standardową, trzyletnią, pełną gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

Przeczytaj także:   CodeTwo Outlook Sync – synchronizacja Outlook’a pomiędzy komputerami (wideo)

źródło: 4press.pl


Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   CANAL + […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Klawiatura od Microsoftu na trzy systemy

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Klawiatura od Microsoftu na trzy systemy

Techcity na Facebooku