24/07/2009

Nettop NTT Home W 300P w nowej wersji black

Firma NTT System wzbogaciła swoją ofertę dystrybucyjną o nową wersję Nettopa  NTT Home W 300P. Do wersji białej, dołączył nettop w czarnej, klasycznej obudowie. Model jest dostępny w ofercie producenta od 13 lipca b.r.

Nettop NTT Home W 300P to mini desktop PC, adresowany zarówno do użytkownika domowego jak i dla klienta biznesowego. Oprócz niewielkich rozmiarów  (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

NTT Home W 300P Black

Wyjątkowo mocną  zaletą nowego nettopa NTT Home W 300P jest jego energooszczędność. Pobór prądu nie przekracza 20 W. Dla porównania zwykły komputer zużywa powyżej 100W. NTT Home W 300P jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Podczas użytkowania jest praktycznie bezgłośny. Urządzenie nie posiada wentylatorów, a jedynie pasywne chłodzenie.

NTT Home W 300P WhiteNettop spełnia najnowszą normę Energy Star 5.0. Zbudowany został na energooszczędnych komponentach (sprzęt zalicza się do kategorii A normy energy Star ).

Nettop wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  300P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną 1GB DDR2 oraz dysk twardy 160GB 2.5” SATA. W urządzeniu zainstalowano Windows XP Home.

Na wyposażeniu systemu znajduje się wbudowana karta graficzna, gigabytowa karta sieciowa oraz porty: DVI-I, cztery porty USB, porty audio i konwerter DVI-VGA.

Mały, cichy, energooszczędny mini desktop jest wydajnym, kompaktowym i energooszczędnym rozwiązaniem, przystępnym cenowo.

Sugerowana cena detaliczna brutto: z systemem MS Windows XP ® Home: 1099,00 zł

Dane techniczne dla modelu NTT Home W 300P:

  • Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz
  • System operacyjny: Oryginalny Windows XP ® Home
  • Pamięć RAM: 1GB DDR2
  • Karta dźwiękowa: Realtek ALC662
  • Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
  • Porty tył: DVI-I, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
  • Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
  • Akcesoria: przejściówka DVI-VGA, system montowania VESA
  • Wymiary (mm): 153x172x20
  • Waga: 0,8kg
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...