Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

24/07/2009

Nettop NTT Home W 300P w nowej wersji black

Firma NTT System wzbogaciła swoją ofertę dystrybucyjną o nową wersję Nettopa  NTT Home W 300P. Do wersji białej, dołączył nettop w czarnej, klasycznej obudowie. Model jest dostępny w ofercie producenta od 13 lipca b.r.

Nettop NTT Home W 300P to mini desktop PC, adresowany zarówno do użytkownika domowego jak i dla klienta biznesowego. Oprócz niewielkich rozmiarów  (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

NTT Home W 300P Black

Wyjątkowo mocną  zaletą nowego nettopa NTT Home W 300P jest jego energooszczędność. Pobór prądu nie przekracza 20 W. Dla porównania zwykły komputer zużywa powyżej 100W. NTT Home W 300P jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Podczas użytkowania jest praktycznie bezgłośny. Urządzenie nie posiada wentylatorów, a jedynie pasywne chłodzenie.

NTT Home W 300P WhiteNettop spełnia najnowszą normę Energy Star 5.0. Zbudowany został na energooszczędnych komponentach (sprzęt zalicza się do kategorii A normy energy Star ).

Nettop wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  300P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną 1GB DDR2 oraz dysk twardy 160GB 2.5” SATA. W urządzeniu zainstalowano Windows XP Home.

Na wyposażeniu systemu znajduje się wbudowana karta graficzna, gigabytowa karta sieciowa oraz porty: DVI-I, cztery porty USB, porty audio i konwerter DVI-VGA.

Mały, cichy, energooszczędny mini desktop jest wydajnym, kompaktowym i energooszczędnym rozwiązaniem, przystępnym cenowo.

Sugerowana cena detaliczna brutto: z systemem MS Windows XP ® Home: 1099,00 zł

Dane techniczne dla modelu NTT Home W 300P:

  • Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz
  • System operacyjny: Oryginalny Windows XP ® Home
  • Pamięć RAM: 1GB DDR2
  • Karta dźwiękowa: Realtek ALC662
  • Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
  • Porty tył: DVI-I, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
  • Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
  • Akcesoria: przejściówka DVI-VGA, system montowania VESA
  • Wymiary (mm): 153x172x20
  • Waga: 0,8kg
Przeczytaj także:   Nowy przenośny dysk Verbatim Store n Go Executive (wideo)

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku