24/07/2009

Nettop NTT Home W 300P w nowej wersji black

Firma NTT System wzbogaciła swoją ofertę dystrybucyjną o nową wersję Nettopa  NTT Home W 300P. Do wersji białej, dołączył nettop w czarnej, klasycznej obudowie. Model jest dostępny w ofercie producenta od 13 lipca b.r.

Nettop NTT Home W 300P to mini desktop PC, adresowany zarówno do użytkownika domowego jak i dla klienta biznesowego. Oprócz niewielkich rozmiarów  (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

NTT Home W 300P Black

Wyjątkowo mocną  zaletą nowego nettopa NTT Home W 300P jest jego energooszczędność. Pobór prądu nie przekracza 20 W. Dla porównania zwykły komputer zużywa powyżej 100W. NTT Home W 300P jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Podczas użytkowania jest praktycznie bezgłośny. Urządzenie nie posiada wentylatorów, a jedynie pasywne chłodzenie.

NTT Home W 300P WhiteNettop spełnia najnowszą normę Energy Star 5.0. Zbudowany został na energooszczędnych komponentach (sprzęt zalicza się do kategorii A normy energy Star ).

Nettop wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  300P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną 1GB DDR2 oraz dysk twardy 160GB 2.5” SATA. W urządzeniu zainstalowano Windows XP Home.

Na wyposażeniu systemu znajduje się wbudowana karta graficzna, gigabytowa karta sieciowa oraz porty: DVI-I, cztery porty USB, porty audio i konwerter DVI-VGA.

Mały, cichy, energooszczędny mini desktop jest wydajnym, kompaktowym i energooszczędnym rozwiązaniem, przystępnym cenowo.

Sugerowana cena detaliczna brutto: z systemem MS Windows XP ® Home: 1099,00 zł

Dane techniczne dla modelu NTT Home W 300P:

  • Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz
  • System operacyjny: Oryginalny Windows XP ® Home
  • Pamięć RAM: 1GB DDR2
  • Karta dźwiękowa: Realtek ALC662
  • Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
  • Porty tył: DVI-I, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
  • Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
  • Akcesoria: przejściówka DVI-VGA, system montowania VESA
  • Wymiary (mm): 153x172x20
  • Waga: 0,8kg
Przeczytaj także:   Mobilne nowości Geniusa

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]