15/07/2009

nScreen i221 – pierwszy komputer all-in-one BenQ w Polsce

BenQ wprowadza na polski rynek, pierwszy model komputera typu all-in-one – nScreen i221, zaprojektowanego z myślą o użytkownikach szczególnie często przeglądających Internet, którzy cenią sobie funkcjonalność. Nowoczesna linia i atrakcyjny wygląd nScreen i221 to dodatkowe walory urządzenia.

BenQ nScreen i221

Pozbywając się plątaniny kabli na biurku, nScreen i221 pozwala użytkownikom cieszyć się z nieskrępowanego korzystania z internetu. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej, włączyć i po przejściu przez prosty proces instalacji za pośrednictwem łatwego interfejsu użytkownika można w pełni korzystać z nScreen i221. Z siecią komputer łączyć się może przez wbudowaną kartę sieciową Ehernet LAN lub bezprzewodowo, przez wbudowany moduł Wi-Fi (b/g). Panoramiczny ekran o przekątnej 21,5” i proporcjach obrazu 16:9 ma rozdzielczość zgodną z full HD – 1920×1080.

BenQ nScreen i221

Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z nScreen i221, BenQ pomysłowo integruje w urządzeniu rozwiązania zaczerpnięte z popularnych urządzeń elektronicznych powszechnego użytku. Na przykład, gałka umieszczone po prawej stronie u dołu ekranu, pełni funkcję włączenia zasilania i regulatora siły głosu, podobnie jak kiedyś, w odbiornikach TV. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 1.3Mpiksela i wbudowany mikrofon, po podłączeniu słuchawek tworzy prosty zestaw do rozmów głosowych z wykorzystaniem protokołu internetowego (VoIP).

BenQ nScreen i221 potrzebuje – zależnie od trybu pracy – nawet o 80 procent mniej mocy, niż tradycyjny komputer typu desktop (o poborze mocy nie mniejszym niż 30W).

BenQ nScreen i221

BenQ nScreen i221, dzięki oprogramowaniu instant photo-sharing (współdzielenie zdjęć) pozwala mieć zawsze aktualne zdjęcia rodziny i znajomych. 21.5 calowy wyświetlacz LCD w nScreen i221 można „w wolnych chwilach” używać jako ramkę cyfrową.

Aby zaspokoić oczekiwania różnych użytkowników, nScreen i221 ma wiele dodatkowych, ciekawych funkcji. Przykładowo, dla starszych osób, nScreen i221 oferuje wirtualną lupę. Funkcja ta zdecydowanie ułatwia czytanie.

Kolejną funkcją jest zmniejszenie natężenia tonów wysokich, dzięki czemu dźwięk staje się bardziej czysty. Dzięki wszystkim tym udogodnieniom, nScreen i221 staje się łatwym i przyjemnym produktem doskonale odpowiadającym oczekiwaniom odbiorców.

Przeczytaj także:   Logitech dla Call of Duty: Modern Warfare 3

Komputer all-in-one BenQ nScreen i221 dostępny w Polsce będzie na przełomie lipca i sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 2.199 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące door-to-door.

obrazek-42

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]