Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/07/2009

Outlet ze sprzętem Apple wystartował

Pamięci, karty grafiki, oprogramowanie i akcesoria do iPoda oraz iPhone można kupić nawet za 10% ich wartości, a czasem mniej. iSource, wyłączny dystrybutor firmy Apple w Polsce, uruchomił outlet ze sprzętem, oprogramowaniem i akcesoriami wiodących światowych marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4, Crumpler i wiele innych. W ofercie nie zabraknie akcesoriów do iPoda i iPhone. 
W outlecie mieszczącym się na ul. Działkowej 85 w Warszawie będzie można kupić nadwyżki produkcyjne, końcówki serii, sprzęt powystawowy i potestowy, a także tzw. sprzęt odświeżony (refurbished), pochodzący ze zwrotów sklepowych i wymiany parku maszynowego u dużych klientów na nowsze modele.

– Nasi Klienci mogą zakupić sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Są to zwykle w 100% sprawne produkty, a ich jedyną wadą może być np. uszkodzone opakowanie, ślady palców na obudowie albo brak folii ochronnych na produktach, które były testowane w mediach. – wyjaśnia Paweł Martyniuk, Product Manager odpowiedzialny za akcesoria w spółce iSource S.A.

Klienci znajdą na ul. Działkowej kilkadziesiąt rodzajów peryferiów komputerowych: dyski, pamięci, etc. oraz ponad 120 rodzajów akcesoriów: stacje dokujące, etui, głośniki, mikrofony, kable i przejściówki, iPody i komputery, etc. – Oferta outletu jest dynamiczna i praktycznie codziennie się zmienia, bo z jednej strony co chwilę coś dorzucamy do oferty, a z drugiej – ogromne zainteresowanie powoduje, że co chwilę całe kategorie sprzętu znikają z półek – wyjaśnia Martyniuk.

Outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie za gotówkę na miejscu.

Przeczytaj także:   Iomega wprowadza letnie ceny dla dysków eGo

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Panda Cloud Antivirus w wersji 1.0 – bezpłatna ochrona

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Panda Cloud Antivirus w wersji 1.0 – bezpłatna ochrona

Techcity na Facebooku