Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/07/2009

PokerStars.pl pobił rekord Guinnessa

19 lipca br. największy serwis do gry w pokera, PokerStars.pl, po raz kolejny pobił rekord Guinnessa polegający na zgromadzeniu największej liczby uczestników w płatnym turnieju online. Tym razem do wirtualnych stołów usiadło aż 65.000 zawodników, czyli tyle ilu mieszkańców liczy Stalowa Wola, Tomaszów Mazowiecki.

Rekordowy turniej pod nazwą „Guinness World Record” rozpoczął się w niedzielę 19 lipca br. o godz. 20:10. Wpisowe wynosiło zaledwie $1, a gwarantowana pula nagród sięgnęła $130.000. Turniej zakończył się po wielogodzinnej walce w poniedziałek o godz. 6:00 nad ranem. Zwycięzcą historycznych zawodów został Amerykanin o nicku “004 license”. Pierwsze miejsce zapewniło mu nagrodę w wysokości $13.000. Drugie miejsce przypadło Rosjaninowi, trzecie Norwegowi. Zawodnicy ci otrzymali kolejno $11.000 i $9.000. Spośród Polaków najwyżej uplasował się mieszkaniec Koszalina zajmując 42 miejsce za co otrzymał $200.

marcin horecki“Tak ogromne zainteresowanie turniejem i zarazem spektakularne pobicie rekordu Guinnessa świadczy o lawinowo rosnącej popularności pokera sportowego i ciągle przybywającej rzeszy fanów na całym świecie. Mam nadzieję, że pokerowe szaleństwo zarazi również Polskę”, mówi Marcin “Góral” Horecki, członek Team PokerStars Pro, najbardziej utytułowany polski pokerzysta oraz zdobywca trzeciego miejsca podczas PokerStars European Poker Tour w Londynie i blisko 1,5 milionowej wygranej.

Poprzedni rekord ustanowiony został w grudniu 2008 roku również przez graczy PokerStars.pl. Wtedy w turnieju z wpisowym $10 zagrało 35 000 osób.

www.pokerstars.pl

Przeczytaj także:   ASUS Transformer Book T300 Chi w Polsce

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Cooler Master na targach CeBIT w Hanowerze

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Olympus LS-11: kieszonkowe studio powraca w nowej wersji

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku