14/07/2009

Premiera GENOSIS – nowej, polskiej gry już na jesieni

Na wrzesień tego roku planowana jest premiera kolejnej przeglądarkowej gry MMO. GENOSIS, bo pod takim tytułem dostępna będzie ta produkcja to połączenie strategicznej gry czasu rzeczywistego oraz przygodowego RPG.

Genosis

Autorzy zapowiadają zastosowanie licznych nowatorskich rozwiązań. Zdecydowanie najciekawszym zdaje się być mapa świata. Odwzorowane są na niej księstwa wszystkich graczy, sama zaś mapa żyje własnym życiem, zmienia się dynamicznie, wędrujący bohaterowie i armie toczą bitwy, wypełniają zadania, walczą z potworami, zbierają ukryte skarby. Miasta graczy rozwijają się i rosną wraz z postępem technicznym. Początkowy zbiór prymitywnych domków i szałasów z czasem przeradza się w otoczoną grubymi murami twierdzę z licznymi, zaawansowanymi strukturami. Aspekt ekonomiczny wyrażony w rozbudowie księstwa będzie kluczowy dla osiągnięcia długofalowego sukcesu w rozgrywce.

genosis-ksiestwo

Fani strategii wojennych dostaną do dyspozycji możliwość dowodzenia wieloma armiami, decydowania o taktyce i formacjach bojowych podczas bitwy. O losie i usposobieniu bohatera decyduje sam gracz – wybrać może płeć, klasę postaci oraz jej rasę. To gracz swoimi poczynaniami podejmie decyzję, czy chce zostać bohaterskim, honorowym paladynem, czy też zdradzieckim i podstępnym zabójcą – lecz uwaga!  Nad Światem GENOSIS czuwają potężni, acz mściwi Bogowie, którzy potrafią zarówno nagrodzić śmiałka, ale i ukarać każdego kto zachowuje się niegodnie miana bohatera.

genosis-palladyn

W GENOSIS miłośnicy gier RPG będą mieli szansę zanurzyć się w nieliniową, wielowątkowa fabułę i eksplorować tajemniczy świat fantasy, wypełniać zlecone przez bohaterów niezależnych misje, toczyć pojedynki z wrogimi bohaterami, zdobywać magiczne artefakty i sławić się bohaterskimi czynami. Fabuła gry jest tworzona z dużą pieczołowitością i dbałością o najmniejsze smaczki i zawiłości historii. Dla poszukiwaczy zaklętych, pradawnych artefaktów przygotowano system generowania niepowtarzalnych przedmiotów, a miłośnicy opisów batalistycznych znajdą dla siebie coś ciekawego zagłębiając się w lekturę raportów bitewnych.

Zapowiedź gry pojawiła się pod adresem: http://www.genosis.pl/. Tam też można dowiedzieć się czegoś więcej o projekcie oraz zapoznać z klimatyczną galerią GENOSIS.

Udostępnij ten artykuł...
Tagi:

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...