Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/07/2009

Premiera urządzeń ReadyNAS 2100 RNRX

Kilkudyskowe bazy danych cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Firma NETGEAR wprowadziła właśnie na polski rynek nową grupę produktów ReadyNAS z serii RNRX. Spośród szerokiej gamy urządzeń każdy może wybrać model dostosowany do określonych potrzeb swojej firmy.

ReadyNAS to urządzenia znane nie tylko administratorom sieci w małych i średnich firmach, ale również użytkownikom domowym. Seria RNRX to nowy produkt sieciowy dostępny na polskim rynku, dedykowany profesjonalnym, zaawansowanym sieciom firmowym. Producentem urządzeń jest amerykańska firma NETGEAR, jeden z liderów na rynku urządzeń sieciowych.

rnrx4410-1

Urządzenia ReadyNAS 2100 RNRX to czterodyskowe banki danych, zamknięte w obudowie w standardzie 1U, pozwalającym na montaż w szafie rackowej. Dzięki temu będą one stanowiły integralną cześć systemu sieciowego w biurze. Modele RNRX dostosowane są do pracy z różnymi systemami operacyjnymi: Windows, Macintosh, UNIX/Linux. Podobnie do wszystkich innych urządzeń z rodziny ReadyNAS, nowa seria posiada odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym utrata danych stanie się jedynie niemiłym wspomnieniem.

RNRX4410 to urządzenie mogące zmieścić cztery dyski o pojemności 1000GB, co daje łączną pojemność 4 Terabajtów. Analogicznie, urządzenie RNRX4450 posiada pojemność 4 x 500GB, a RNRX4420 – 4 x 2000GB, czyli aż 8 Terabajtów. Taka przestrzeń dyskowa powinna zaspokoić potrzeby zarówno małej, jak i średniej firmy.

Przeczytaj także:   eFace 2025 - kamera internetowa HD

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   TRANSCEND: rozbuduj przenośną bibliotekę z kartami pamięci SD

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Monitory dotykowe […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Nowa drukarka Epson AcuLaser C1600

Techcity na Facebooku