29/07/2009

Projektor, który lubi być blisko – krótkoogniskowy Vivitek D930TX

Z początkiem sierpnia Vivitek wprowadza na polski rynek dwa krótkoogniskowe projektory DLP o rozdzielczości podstawowej XGA (1024×768). Modele Vivitek D925TX (2.500 ANSI lumenów) i D930TX (3.000 ANSI lumenów) – pozwolą wyświetlić obraz o przekątnej 35 cali z odległości 50 cm. Projektor oddalony o 100 cm od ekranu wyświetla obraz o przekątnej 76 cali.

Mocując projektor 5 metrów od ekranu uzyskamy obraz o przekątnej 350 cali! Możliwości te mogą być wykorzystane bardzo szeroko – poczynając od standardowej sali konferencyjnej czy szkoleniowej, w której projektor nie będzie raził prowadzącego, aż po zastosowania reklamowe.

Vivitek D930TX

Obydwa projektory maja podstawową rozdzielczość XGA (1024×768), wysoki kontrast – 2.400:1 oraz jasność 2.500 ANSI lumenów – model D925TX i 3.000 ANSI lumenów – D930TX. Pięciosegmentowe koło kolorów zapewnia wysoką wierność barw obrazu. Minimalne zużycie prądu w trybie czuwania (poniżej 1W) daje wymierne oszczędności i jest ekologiczne – szczególnie w przypadku instalowania pod sufitem – gdy utrudnione jest jego całkowite wyłączanie.

Vivitek D930TX

Projektory mogą pracować w systemie ciągłym 24h/7dn/52tyg, a dzięki wyeliminowaniu wymiennych filtrów – są tanie i niekłopotliwe w eksploatacji. Żywotność lampy została wydłużona do 4.000 godzin (Eco-Mode).

Vivitek D930TX jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 4.500 zł z VAT, zaś Vivitek D925TX w cenie 3.999 zł  z VAT. Gwarancja 3 lata w tym 12 miesięczna gwarancja na lampę (bez limitu godzin).

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...