Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/07/2009

Projektor, który lubi być blisko – krótkoogniskowy Vivitek D930TX

Z początkiem sierpnia Vivitek wprowadza na polski rynek dwa krótkoogniskowe projektory DLP o rozdzielczości podstawowej XGA (1024×768). Modele Vivitek D925TX (2.500 ANSI lumenów) i D930TX (3.000 ANSI lumenów) – pozwolą wyświetlić obraz o przekątnej 35 cali z odległości 50 cm. Projektor oddalony o 100 cm od ekranu wyświetla obraz o przekątnej 76 cali.

Mocując projektor 5 metrów od ekranu uzyskamy obraz o przekątnej 350 cali! Możliwości te mogą być wykorzystane bardzo szeroko – poczynając od standardowej sali konferencyjnej czy szkoleniowej, w której projektor nie będzie raził prowadzącego, aż po zastosowania reklamowe.

Vivitek D930TX

Obydwa projektory maja podstawową rozdzielczość XGA (1024×768), wysoki kontrast – 2.400:1 oraz jasność 2.500 ANSI lumenów – model D925TX i 3.000 ANSI lumenów – D930TX. Pięciosegmentowe koło kolorów zapewnia wysoką wierność barw obrazu. Minimalne zużycie prądu w trybie czuwania (poniżej 1W) daje wymierne oszczędności i jest ekologiczne – szczególnie w przypadku instalowania pod sufitem – gdy utrudnione jest jego całkowite wyłączanie.

Vivitek D930TX

Projektory mogą pracować w systemie ciągłym 24h/7dn/52tyg, a dzięki wyeliminowaniu wymiennych filtrów – są tanie i niekłopotliwe w eksploatacji. Żywotność lampy została wydłużona do 4.000 godzin (Eco-Mode).

Vivitek D930TX jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 4.500 zł z VAT, zaś Vivitek D925TX w cenie 3.999 zł  z VAT. Gwarancja 3 lata w tym 12 miesięczna gwarancja na lampę (bez limitu godzin).

Przeczytaj także:   Panda Security zadba o bezpieczeństwo danych w Ftopia.com

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Po kryzysie […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Apple TV i Apple TV+ na telewizorach LG również w Polsce

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Mobilne nowości Geniusa

Techcity na Facebooku