Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/07/2009

Slider Sony Ericsson T715

T715, czyli ultra kompaktowy telefon typu slider, choć jest niewielkich rozmiarów, oferuje dużą klawiaturę i duży rozmiar czcionki, dzięki czemu w pełni pozwoli wykorzystać możliwości zarządzania wiadomościami SMS, MMS oraz e-mail.

Sony Ericsson T715

Inteligentne funkcje pulpitu T715, bezpośrednie powiadomienia o spotkaniach, notatki i specjalne animacje przypomną o urodzinach bliskich osób lub o wydarzeniach światowych. Przesyłanie wiadomości tekstowych jest szybkie i wygodne, z możliwością przeglądania historii rozmowy w trakcie jej prowadzenia.

Sony Ericsson T715

Połączenie sieciowe turbo 3G pozwola na szybkie wyszukiwanie informacji, a duży wyświetlacz o wymiarach 2,2″ pokazuje strony internetowe w całej okazałości – nawet w bezpośrednim świetle słońca. Telefon T715 dostępny jest wraz z aplikacją Google Maps™, zawierającą też wyszukiwanie lokalne i wskazywanie drogi. Dodatkowo zainstalowano w nim aplikację AccuWeather.com®, która zapewnia dostęp do trzydniowych prognoz pogody.

Sony Ericsson T715

  • Elegancki i kompaktowy telefon typu slider – świetnie prezentuje się jako wyrafinowana ozdoba w każdym otoczeniu;
  • Duża klawiatura i czcionka – wygodne zarządzanie wiadomościami SMS albo e-mail;
  • Połączenie sieciowe typu 3G – szybkie i łatwe przeglądanie Internetu;
  • Duży wyświetlacz: 2,2” – wyraźny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym;
  • Inteligentny pulpit i przypomnienia o urodzinach;
  • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix z funkcją Photo Light – doskonałe zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych;

Sony Ericsson VH310Sony Ericsson zaprezentował także zestaw słuchawkowy wyposażony w technologię  Bluetooth™ – VH310 – charakteryzujący się uniwersalnym stylem i perfekcją wykonania. Model VH310 zapewnia swobodę komunikacji – bez żadnych kabli, waży on tylko 10 gramów. Zestaw słuchawkowy VH310 działa przez ponad 20 dni po jednym doładowaniu.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth VH310

  • Idealne dopasowanie – trzy końcówki i dwa odłączane uchwyty na uszy;
  • Całodzienny komfort – waga tylko 10 gram;
  • Możesz mówić i mówić – ponad 20 dni rozmów po jednym doładowaniu;

Telefon T715 posiada następującą charakterystykę: HSPA 2100 oraz GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, a model T715a posiada następujące parametry: HSPA 850/1900/2100 oraz GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900. Telefon T715 dostępny będzie na wybranych rynkach w kolorach Galaxy Silver i Rouge Pink w trzecim kwartale 2009.

Przeczytaj także:   Motorola rozszerza portfolio telefonów z systemem Android

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Konkurs Techcity.pl i T3 – DOGRYWKA!

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Garmin eTrex – swoboda eksploracji

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku