Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/07/2009

Telewizja Domo w ofercie UPC

Od 28 lipca br. Domo, pierwszy polski kanał poświęcony urządzaniu wnętrz, architekturze i ogrodom, dołączy do oferty sieci kablowej UPC. Domo będzie dostępne dla abonentów Pakietu Pełnego telewizji analogowej oraz pakietów Select i Max oferty cyfrowej.

Dzięki porozumieniu z UPC, Domo poszerzy swój zasięg, docierając łącznie do ponad dwóch milionów gospodarstw domowych – abonentów CYFRY+ i sieci kablowych.

“Jesteśmy dumni, że tuż przed pierwszą rocznicą powstania Domo, którą obchodzić będziemy we wrześniu, możemy pochwalić się tak dobrą dynamiką sprzedaży. W ostatnich tygodniach poszerzyliśmy dystrybucję o znaczące sieci kablowe i prowadzimy rozmowy z kolejnymi partnerami” – mówi Malgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca kanałami Domo i Kuchnia.tv.

domoDomo to kanał przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu. W ofercie stacji znajdują się programy poradnikowe, filmy dokumentalne, programy rozrywkowe i reality oraz filmy i serie fabularne, których tematem przewodnim jest architektura, urządzanie wnętrz i ogrodnictwo. Domo od momentu uruchomienia we wrześniu 2008 powiększa swój zasięg. Producentem i nadawcą kanału jest CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

Przeczytaj także:   Klawiatura do edycji wideo

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku