20/07/2009

Telewizor LG LH7000 wyznacza nowy standard elegancji

LG Scarlet doczekała się następczyni. Pod elegancką obudową nowego telewizora LCD LH7000 kryją się zaawansowane technologie, do tego unikalne wzornictwo, szeroka funkcjonalność i nawet 75-procentowa oszczędność energii – oto LH7000.

Elegancka forma skrywa technologie gwarantujące ostry obraz w rozdzielczości Full HD i  jakość dźwięku dzięki systemowi LG Clear Voice II. A do tego technologia LG TruMotion 100 Hz, funkcja Picture Wizard i dostosowywane tryby AV. Dzięki funkcji 24p Real Cinema pozwala wyświetlać filmy w pierwotnej wersji z 24 klatkami na sekundę.

LG LH7000

Swą smukłość LG LH7000 zawdzięcza umieszczeniu tunera i innych podzespołów poniżej ekranu, a nie – jak to działo się dotąd w większości modeli – za nim. To dzięki temu rozwiązaniu i ukrytym głośnikom, nowy telewizor ma zaledwie 39,7mm grubości. Szkarłatne wykończenia i elegancki design sprawiają, że LH7000 stanowić będzie ozdobę każdego nowoczesnego wnętrza.

Dzięki obsłudze Bluetooth, USB 2.0, HD DivX i mkv, czyli popularnej matroski, LG LH7000 zastąpi nie tylko monitor, można ją też połączyć bezpośrednio z dyskiem zewnętrznym, podpiąć do niej kartę pamięci czy obejrzeć na kilkudziesięciocalowym ekranie filmy nagrane spontanicznie telefonem komórkowym. Cztery porty HDMI 1.3 umożliwiają podłączenie źródeł sygnałów HD oraz Full HD z gwarancją doskonałej czystości obrazu i pełnej zgodności systemowej urządzeń.

LG LH7000

Technologia Intelligent Sensor, którą wykorzystuje LG LH7000, analizuje natężenie światła w pomieszczeniu, a funkcja Smart Energy Saving Plus dostosowuje do niego podświetlenie panelu LCD. Rozwiązania te zapewniają oszczędność energii sięgającą 75%. Odpowiednia adaptacja jasności ekranu minimalizuje także zmęczenie oczu spowodowane długim oglądaniem programów.

Seria telewizorów LH7000 obejmuje modele o przekątnych ekranu: 32’ (3 899zł), 37’ (4 999zł), 42’ (5 999zł) i 47’ (8 499zł)

Specyfikacja techniczna telewizorów serii LH7000:

 • Technologia TruMotion 100Hz
 • Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080p)
 • Funkcja Picture Wizard
 • Tryb AV
 • System 24p Real Cinema (skalowanie 5:5 Pulldown)
 • Technologia Expert Mode / ISF Ready
 • Bluetooth
 • HD DivX
 • MKV (matroska)
 • USB 2.0
 • Porty HDMI
 • Technologia Intelligent Sensor II
 • Technologia Smart Energy Saving Plus
 • Technologia Clear Voice II
 • Dyskretnie ukryte głośniki
Przeczytaj także:   PROfoto – program sklepu Cyfrowe.pl dla profesjonalistów

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]