Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/07/2009

Telewizor LG LH7000 wyznacza nowy standard elegancji

LG Scarlet doczekała się następczyni. Pod elegancką obudową nowego telewizora LCD LH7000 kryją się zaawansowane technologie, do tego unikalne wzornictwo, szeroka funkcjonalność i nawet 75-procentowa oszczędność energii – oto LH7000.

Elegancka forma skrywa technologie gwarantujące ostry obraz w rozdzielczości Full HD i  jakość dźwięku dzięki systemowi LG Clear Voice II. A do tego technologia LG TruMotion 100 Hz, funkcja Picture Wizard i dostosowywane tryby AV. Dzięki funkcji 24p Real Cinema pozwala wyświetlać filmy w pierwotnej wersji z 24 klatkami na sekundę.

LG LH7000

Swą smukłość LG LH7000 zawdzięcza umieszczeniu tunera i innych podzespołów poniżej ekranu, a nie – jak to działo się dotąd w większości modeli – za nim. To dzięki temu rozwiązaniu i ukrytym głośnikom, nowy telewizor ma zaledwie 39,7mm grubości. Szkarłatne wykończenia i elegancki design sprawiają, że LH7000 stanowić będzie ozdobę każdego nowoczesnego wnętrza.

Dzięki obsłudze Bluetooth, USB 2.0, HD DivX i mkv, czyli popularnej matroski, LG LH7000 zastąpi nie tylko monitor, można ją też połączyć bezpośrednio z dyskiem zewnętrznym, podpiąć do niej kartę pamięci czy obejrzeć na kilkudziesięciocalowym ekranie filmy nagrane spontanicznie telefonem komórkowym. Cztery porty HDMI 1.3 umożliwiają podłączenie źródeł sygnałów HD oraz Full HD z gwarancją doskonałej czystości obrazu i pełnej zgodności systemowej urządzeń.

LG LH7000

Technologia Intelligent Sensor, którą wykorzystuje LG LH7000, analizuje natężenie światła w pomieszczeniu, a funkcja Smart Energy Saving Plus dostosowuje do niego podświetlenie panelu LCD. Rozwiązania te zapewniają oszczędność energii sięgającą 75%. Odpowiednia adaptacja jasności ekranu minimalizuje także zmęczenie oczu spowodowane długim oglądaniem programów.

Seria telewizorów LH7000 obejmuje modele o przekątnych ekranu: 32’ (3 899zł), 37’ (4 999zł), 42’ (5 999zł) i 47’ (8 499zł)

Specyfikacja techniczna telewizorów serii LH7000:

 • Technologia TruMotion 100Hz
 • Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080p)
 • Funkcja Picture Wizard
 • Tryb AV
 • System 24p Real Cinema (skalowanie 5:5 Pulldown)
 • Technologia Expert Mode / ISF Ready
 • Bluetooth
 • HD DivX
 • MKV (matroska)
 • USB 2.0
 • Porty HDMI
 • Technologia Intelligent Sensor II
 • Technologia Smart Energy Saving Plus
 • Technologia Clear Voice II
 • Dyskretnie ukryte głośniki
Przeczytaj także:   „Porwanie” z Taylorem Lautnerem w Cinema City z niespodzianką

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   „Porwanie” z Taylorem Lautnerem w Cinema City z niespodzianką

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Kompaktowa kamera Genius FaceCam 310

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku