Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/07/2009

Telewizor pod kolor zlewozmywaka

Firma Toshiba zapowiedziała wprowadzenie we wrześniu br. na rynek 18,5-calowego telewizora LCD 19LV612U, z wbudowanym odtwarzaczem DVD/MPEG4, który zaprojektowany został specjalnie do pomieszczeń kuchennych.

Toshiba 19LV612U

Nowa „pomoc kuchenna”, ze względu na wykończenie z nierdzewnej stali, charakteryzuje się bardzo zimnym designem. Z tego też względu, telewizor ten, choć niekoniecznie pasuje do dziecięcego pokoju, to z pewnością wkomponuje się idealnie w nowocześnie urządzoną kuchnię.

Toshiba 19LV612URozdzielczość matrycy urządzenia odpowiada formatowi HD 720p, zaś jej czas odpowiedzi równa się 5 milisekundom. Panel charakteryzuje jasność 300cd/m2, a kontrast wynosi 1000:1.

Telewizor zapewnia bardzo przyzwoite kąty widzenia – 170 stopni w poziomie oraz 160 w pionie. Aby móc się cieszyć również obrazem z komputera lub urządzeń multimedialnych, producent zadbał o takie złącza jak RCA, VGA i oczywiście HDMI.

Przewidywana cena detaliczna Toshiby 19LV612U to 350$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   BLOW: bezprzewodowa kamera ulatwi parkowanie przyczepy

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku