17/07/2009

Vobis jako pierwszy sprzedaje Windows 7

Sklep internetowy Vobis.pl jako pierwszy w Polsce rozpoczął przedsprzedaż najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, którego premiera zaplanowana jest na 22 października.

obrazek-19Promocja, polegająca na promocyjnej przedsprzedaży systemu operacyjnego Windows 7 z dołączonym w postaci klawiatury lub myszy bezprzewodowej prezentem zakończyła się już po niecałych 5 godzinach trwania. Tym samym powtórzony został fenomen zainteresowania nowym systemem operacyjnym, zaobserwowany np. podczas przedsprzedaży na amerykańskim Amazon.com.

Vobis wznowił promocję i aż pięciokrotnie poszerzył liczbę pakietów promocyjnych.  Kolejnych 500 zestawów z bezprzewodową myszką Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 3000 lub klawiaturą Microsoft Digital Media Keyboard 3000 oraz dodatkowymi gadżetami od Microsoftu czeka na wszystkich zainteresowanych. Do akcji przyłączył się również największy i najpopularniejszy polski vortal promujący legalne oprogramowanie, Dobreprogramy.pl, który do zestawu Vobis dołącza unikalną smycz w limitowanej serii.

Windows 7 + Microsoft Digital Media Keyboard 3000

Dodatkowo klient ma możliwość otrzymania „Pakietu Internetowego” z najnowszą wersją przeglądarki Microsoftu, Internet Explorer 8.

Wszystkie zamówione systemy Windows 7 Home Premium E trafią do klientów, którzy je zakupili, już w dniu premiery, czyli 22 października. Aktualna cena produktu to 499 PLN.

Udostępnij ten artykuł...