08/07/2009

W internecie nawet dwa razy taniej

Nawet o 1000 zł  różnią się w sklepach internetowych ceny kamer i aparatów fotograficznych. Z danych internetowej porównywarki cen Okazje.info wynika, że poszczególne produkty  w zależności od sklepu mogą być dwukrotnie droższe.

Samsung VP-HMX20C– Najpopularniejszy w czerwcu aparat cyfrowy – Olympus SP-590 UZ kosztuje od 1325 do 1699 zł. Dla najczęściej wybieranej przez użytkowników Okazje.info kamery –  Samsung VP-HMX20C różnica w cenie wynosi aż 836 zł, czyli 40 % –  mówi Justyna Staszewska, PR&Marketing Assistant Okazje.info.

Jednak rekordowe wyniki to ponad 100 % różnicy między najniższą a najwyższą  dostępną ceną. Znajdziemy je zarówno wśród kamer, jak i aparatów cyfrowych. Dla kamery cyfrowej Panasonic VDR-D50EP-S cena maksymalna jest o 134 % (823 zł) wyższa od ceny minimalnej.

Olympus SP-590 UZ– Największe różnice wartości dotyczą profesjonalnych sprzętów z wyższej półki, zwłaszcza lustrzanek cyfrowych – mówi Justyna Staszewska. – Cena lustrzanki Canon EOS-1Ds Mark III waha się od 23999 do 32999 zł, czyli o 9 tysięcy złotych – dodaje.

Najpopularniejsze produkty w czerwcu  w Okazje.info to: Olympus SP-590 UZ dla kategorii aparaty cyfrowe, Nikon D 60 dla kategorii lustrzanki cyfrowe i Samsung VP-HMX20C dla kamer cyfrowych.

Przeczytaj także:   Aktualizacja oprogramowania do przeglądarek multimedialnych Epsona

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]