16/07/2009

Wakacyjna jazda z Ubisoft w tym roku w nowej formule

To już trzecia edycja akcji „Wakacyjna jazda z Ubisoft”. Jak co roku, producent i wydawca gier wideo umożliwia użytkownikom nabycie hitowych tytułów w promocyjnych cenach. W tym roku akcja toczy się pod hasłem „2 gry w cenie 1”. Najpopularniejsze tytuły będzie można kupić w pakietach tematycznych.

Ubisoft przygotował cztery pakiety konsolowe i pięć z myślą o posiadaczach PC. Promocja potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Na zmianę formuły akcji zdecydowaliśmy się, obserwując nawyki graczy. Wielu w nich dobiera gry tematycznie: jedni są fanami mocnych wrażeń, inni przygód, jeszcze inni lubią złożoną akcję – mówi Rafał Adasiak, Marketing Manager Ubisoft w Polsce. Z myślą o każdej z tych grup przygotowaliśmy pakiety, łącząc w każdym z nich dwa bestsellery w cenie jednego – dodaje Adasiak.

Posiadacze PLAYSTATION 3 i XBOX360 mogą kupić Adrenaline Pack zawierający gry Far Cry 2 oraz Assassin’s Creed w cenie 199,90 zł, Adventure Pack łączący w sobie Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent oraz Prince of Persia w cenie 229,90 PLN, Action Pack z grami sygnowanymi nazwiskiem Toma Clancy’ego: EndWar oraz Rainbow Six: Vegas 2 za 199,90 zł, a także Extreme Pack, w którym znalazły się: Tom Clancy’s HAWX i Shaun White Snowboarding w cenie 199,90 zł.

ubiExtreme Pack z takimi samymi grami, z tym, że w cenie 99,90 zł jest także dostępny dla użytkowników PC. Podobnie Action Pack – te same tytuły, cena: 99,00 zł. Adventure Pack z kultowym Prince of Persia i Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent w wersji PC kosztuje 99,90 zł. Poza tym, posiadacze PC mogą wybrać: Combat Pack zawierający strzelankę Far Cry 2 oraz Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (cena: 69,90 zł), czy Strategy Pack z grami The Settlers: Narodziny Imperium i Heroes V za  69,90 zł.

Pakiety dostępne będą w największych sieciach oferujących elektroniczną rozrywkę: Empik, Media Markt, Saturn, Avans a także w sieciach hipermarketów Carrefour, Tesco, Auchan, Real oraz największych sklepach internetowych.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...