06/07/2009

Wyjątkowo trwałe słuchawki od Media-Tech

Wybór odpowiednich słuchawek, które sprawdzą się zarówno podczas odsłuchu muzyki, jak i rozmów przez komunikatory internetowe wbrew pozorom nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli interesuje nas produkt w rozsądnej cenie.

obrazek-7STEREO HEADSET MT3531 to zestaw słuchawek z mikrofonem, który idealnie godzi potrzebę posiadania dobrej jakości urządzenia z przystępną ceną.

Ogromną zaletą zestawu jest  elastyczny i wytrzymały mikrofon oraz dodatkowe zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla, co sprawia, że słuchawki są niebywale odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Warto również wspomnieć o regulacji głośności w słuchawce, dzięki czemu sterowanie głośnością odbywa się w sposób intuicyjny.

Lekka i jednocześnie wyjątkowo trwała konstrukcja słuchawek oraz miękkie pokrycie poduszek usznych  zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.

www.media-tech.pl

Przeczytaj także:   Lenovo IdeaPad S10-3t – elegancki tablet

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]