06/07/2009

Wyjątkowo trwałe słuchawki od Media-Tech

Wybór odpowiednich słuchawek, które sprawdzą się zarówno podczas odsłuchu muzyki, jak i rozmów przez komunikatory internetowe wbrew pozorom nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli interesuje nas produkt w rozsądnej cenie.

obrazek-7STEREO HEADSET MT3531 to zestaw słuchawek z mikrofonem, który idealnie godzi potrzebę posiadania dobrej jakości urządzenia z przystępną ceną.

Ogromną zaletą zestawu jest  elastyczny i wytrzymały mikrofon oraz dodatkowe zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla, co sprawia, że słuchawki są niebywale odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Warto również wspomnieć o regulacji głośności w słuchawce, dzięki czemu sterowanie głośnością odbywa się w sposób intuicyjny.

Lekka i jednocześnie wyjątkowo trwała konstrukcja słuchawek oraz miękkie pokrycie poduszek usznych  zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.

www.media-tech.pl

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

JustWatch: Netflix pozostaje zdecydowanym liderem

JustWatch, międzynarodowy przewodnik po serwisach streamingowych, przygotował krótki raport na temat sytuacji na rynku serwisów SVOD w Polsce w 2021 roku. Udziały w rynku SVOD w III kwartale 2021 roku Podczas, gdy Netflix pozostaje zdecydowanym liderem rynku w Polsce, HBO Go zyskało w III kwartale 1% udziału w rynku i umocniło swoją pozycję na drugim […]

Udostępnij ten artykuł...