Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/07/2009

Wyjątkowo trwałe słuchawki od Media-Tech

Wybór odpowiednich słuchawek, które sprawdzą się zarówno podczas odsłuchu muzyki, jak i rozmów przez komunikatory internetowe wbrew pozorom nie jest łatwy, zwłaszcza jeśli interesuje nas produkt w rozsądnej cenie.

obrazek-7STEREO HEADSET MT3531 to zestaw słuchawek z mikrofonem, który idealnie godzi potrzebę posiadania dobrej jakości urządzenia z przystępną ceną.

Ogromną zaletą zestawu jest  elastyczny i wytrzymały mikrofon oraz dodatkowe zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla, co sprawia, że słuchawki są niebywale odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Warto również wspomnieć o regulacji głośności w słuchawce, dzięki czemu sterowanie głośnością odbywa się w sposób intuicyjny.

Lekka i jednocześnie wyjątkowo trwała konstrukcja słuchawek oraz miękkie pokrycie poduszek usznych  zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.

www.media-tech.pl

Przeczytaj także:   S.T.R.I.K.E. M - bardzo mobilna klawiatura

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Netbooki podbijają rynek

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Kompaktowa kamera Genius FaceCam 310

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku