31/08/2009

Beta-testy nowej gry przeglądarkowej – Genosis

Grupa ochotników przystąpiła do wewnętrznych testów nowej polskiej produkcji z gatunku internetowych gier MMO – projektu GENOSIS.

– Do zamknięcia projektu pozostało nam jeszcze kilka aspektów gry, dlatego też przełożyliśmy oficjalną premierę o kilka tygodni. Cieszymy się z ogromnego zainteresowania wersją Beta, dlatego już dziś zdecydowaliśmy się uchylić rąbka tajemnicy i zapoznać graczy z interfejsem, mapą, rasami, specjalizacjami, ekonomią, rodzajami broni ect. – mówi project manager, Wojciech Szafałowicz – Mam nadzieję, że już sam świat, w którym przyjdzie rozwijać bohatera będzie dla graczy dużą niespodzianką – położyliśmy ogromny nacisk na ścisłe powiązanie warstwy strategicznej i ekonomicznej z fabularną.

Genosis

Uruchomione zostało specjalne forum wersji Beta, za pomocą którego będzie można wyrazić swoje opinie i uwagi o Genosis2grze. W kolejnych dniach otwarte zostaną publiczne testy gry, w których udział wezmą wszyscy, którzy przez ostatni miesiąc zgłaszali swoje kandydatury.

– Jesteśmy na etapie dopinania wszystkich szczegółów i mamy nadzieję, że wkrótce wystartujemy z pełnoprawną wersją komercyjną. Już teraz ogłaszamy konkurs na najlepszego gracza Świata 1 GENOSIS. Do wygrania między innymi przenośna konsola Sony PlayStation. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z innymi w tej niecodziennej rozgrywce. Żeby zwiększyć swoje szanse na nagrody, warto już dziś zapisać się na listę mailingową, za pomocą której w pierwszej kolejności poinformujemy o premierze Świata 1. – mówi Szafałowicz.

Na stronie głównej www.genosis.pl zaprezentowano galerię gry, opis świata oraz Bohaterów. Dodatkową atrakcją dla aktywnych graczy będzie z pewnością otwarty konkurs pisarski. Przedstawiona została fabuła i świat gry, a zamiarem twórców jest zaangażowanie graczy w jej twórcze rozwijanie. Za pomocą forum dyskusyjnego gracze będą mogli sami dopisywać kolejne epizody, działy, światy, mity. Zabawa w GENOSIS nie będzie się zatem skupiała wyłącznie na grze. Duże pole do popisu znajdą tu fani wszelakich klimatów fantasy, którzy będą mieli możliwość współtworzenia opowiadań, fabuły i świata gry. Dla najlepszych „bajarzy” przewidziano specjalną rangę „mistrz księgi”, która będzie przynosiła określone profity już podczas samej rozgrywki.

Genosis3

GENOSIS to kolejny tytuł MMO w stajni Playdorado. – Włożyliśmy w ten projekt sporo pracy i wierzę, że graczom Genosis1spodoba się efekt końcowy. W tym roku przejęliśmy support Delirium i wkrótce powinniśmy rozpocząć intensywne prace rozwojowe tego tytułu, uruchomiliśmy jednocześnie CyberCore dla którego domykamy negocjacje z partnerem medialnym. Mam nadzieję, że każda kolejna produkcja jest lepsza od poprzedniej i daje dużo satysfakcji graczom – mówi Marcin Springer prezes spółki Playdorado. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać wsparcie z funduszy Unijnych na realizację takich projektów. To dowodzi, że gospodarka elektroniczna, e-usługi i cyberentertainment są traktowane na równi z innymi branżami, a to dobra wiadomość dla Graczy, którzy już wkrótce mogą spodziewać się kolejnych ciekawych projektów.

www.genosis.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...