24/08/2009

Dwa nowe zestawy Micro HI-FI DVD firmy LG

Odpowiadając na potrzeby osób, którym brak przestronnego salonu z pełnowymiarowym zestawem kina domowego, pięcioma głośnikami i subwooferem uniemożliwiał dotąd cieszenie się w pełni filmową rozrywką, LG stworzyło dwa nowe zestawy Micro HI FI DVD.

Zarówno LG FB163, jak i LG XD123 to zestawy Micro HI-FI DVD, co sprawia, że można je wykorzystać jako sprzęt audio, a dzięki temu, iż są wyposażone w napęd DVD, wystarczy podłączyć je do telewizora i cieszyć się z rozrywki filmowej. Dzięki wbudowanym portom USB można odtwarzać materiały zapisane na pamięci przenośnej.

LG FB163

Pierwszy z nowych modeli LG FB163 to klasyczny zestaw audio w formacie micro, wzbogacony o czytnik DVD, stację dokującą do iPoda oraz wejście USB. Podłączając zestaw do telewizora, otrzymujemy możliwość odtwarzania materiałów zapisanych zarówno w pamięci urządzeń przenośnych, jak i na klasycznych płytach DVD. Ten model na pewno zadowoli również fanów dobrego brzmienia, nad którym czuwał Mark Levinson – ekspert w dziedzinie audio. Pomimo iż jest to klasyczny zestaw stereo, na bocznej ścianie każdego głośnika znajduje się dodatkowy głośnik basowy, co gwarantuje głębokie brzmienie, które potęgowane jest dodatkowo poprzez System VSM zapewniający wirtualny dźwięk 5.1. Zestaw dysponuje mocą muzyczną 160W.

LG XD123

LG XD123 to jedyny na świecie zestaw Micro HI-FI DVD wyposażony w oddzielny głośnik basowy, który daje bogate i głębokie brzmienie. Zestaw XD123 ma moc 120W, która w zupełności wystarczy do nagłośnienia małej i średniej domowej sali kinowej. Kolejna funkcja XD123 ucieszy osoby posiadające duże zbiory muzyki nagranej na klasycznych kasetach magnetofonowych, gdyż ten zestaw LG ma możliwość odczytu muzyki z tego nośnika.

Obydwa zestawy są już do nabycia w Polsce w cenach detalicznych: 899zł za zestaw Micro HI-FI DVD LG FB163 oraz 699zł za LG XD123.

Obydwa zestawy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...