Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/08/2009

Football Manager 2010 – premiera 30 października

Już za trochę ponad 2 miesiące w ręce graczy trafi nowa odsłona kultowego managera piłkarskiego – Football Manager 2010. Wczoraj światowy wydawca gry – SEGA ogłosiła oficjalną datę premiery gry, która odbędzie się 30 października br.

Football Manager 2010

Football Manager to wielokrotnie nagradzana przez branżowe pisma i serwisy internetowe seria symulatorów zarządzania klubem piłkarskim. Gra stanowi pozycję obowiązkową dla każdego szanującego się fana piłki nożnej i nie ma sobie równych wśród konkurencji.

W najnowszej odsłonie na graczy czeka, oprócz wielu nowych usprawnień, nowy interface, zupełnie nowe narzędzie Match Analysis, jak zawsze solidna i rzetelna porcja footballow’ej rozrywki i wszystkie dobrze przyjęte i znane innowacje wprowadzone w wersji 2009.

Gra Football Manager 2010 ukaże się na komputery PC oraz konsole PSP i trafi do sklepów w cenie 129,90 zł oraz polskiej, kinowej wersji językowej w wersji PC.

Przeczytaj także:   Konkurs Sony – wystąp w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a (video)

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku